Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány év után rakódik le 1 kg....

Hány év után rakódik le 1 kg. nikotin, kátrány?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szívom, hetente 2-t, életem végéig szívni fogom, az biztos. Kíváncsi vagyok mikor váható hogy meghalok(Egyébként absz. nem érdekel a káros hatás)

10/fiú


2011. jún. 21. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kamu gyerek vagy!!!
2011. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bájos kérdés, megérdemel egy választ.Nem rakódhat le 1kg nikotin meg kátrány, mert,a szervezet öntisztító folyamata beindul, és valahogy megszabadít tőle.Majd a reggeli krákogásnál megtapasztalod.
2011. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Moderátorok ellenőrizni fogják a kérdést!
2011. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tuti kamuzol!! ha meg nem akkor remélem törpe maradsz hogy 10 évesen szívod azt a szart! Amúgy meg fasza vagy 10 évesen számítógép meg cigi...
2011. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Matthew001 ***** válasza:
hát figyelj felnőtt krodra is akkora leszel mint most, egyébként 1 kg az életbe nem tud lerakódni mert össze is szakadna a tüdöd, a tüdő nem egy szilárd valami abba ha 1 kg kerül szétszakad mint egy zacskó... a lényeg h krákogni köhögni fogsz tőle fulladozni fogsz, és ha mindenáron megakarsz halni, akkor javaslom hogy szívj nagyokat és ne tüdőzd le. tökéletesen lehet szájrákot kapni tőle. és még sok sem kell. amúgy 10 évesen egy csöppet "erős" hogy ilyeneekt csinálsz. én is dohányzom és napi szinten meg minden, de nem 10 évesen kezdtem, és nem is tervezek belehalni. ha engem kérdezel a korodhoz képest sokat szívsz, amúgy nem.
2011. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Matthew001 ***** válasza:
az előző komment írója vagyok, a nem szilárd-ot nem úgy értem, hogy folyékonynak képzelem a tüdőt... de mégsem egy csont szilárd valami
2011. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hullaszállítód kérdezd.
2011. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
65%

Ne hülyéskedjetek ilyennel! Az egyik barátnőm öccse is dohányzik, peig szintén csak 10 éwes kölyök /ugyanúgy fiú/. Szerintem semmi jó nem származhat abból hogy ennyi idősen dohányzol. Utálom a cigit, azt sem viselem el ha mellettem walaki cigizik. Az egyik barátnőm aki most 12 éwes az már 6 éwes korában lökte le a felest és hidd el hogy igen kicsi maradt. Kb. mint a most 10 éwes öcsém. Hozzáteszem újra hogy én nem dohányzok és nem is szeretnék de nekem ez a véleményem.

14/L

2011. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy komolyan!

Hogy a fenébe tudsz ilyen hülyeségeket kérdezni?!

2011. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!