Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipára rá lehet szokni?...

Vízipipára rá lehet szokni? /ha ízesített dohánnyal szívom? /

Figyelt kérdés

Nem dohányzok, nem is bírom a füstöt, de mondták hogy finom és holnap kipróbálnám de félek hogy rászokok. Ízesített dohánnyal /csokis, barackos/ szívnánk, de nem vagyok biztos magamban. Segítségeteket kérném.Nem szeretnék rászokni semmiféleképpen!!!

14/L


2011. júl. 4. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pszichés kötődés előfordulhat. Erről is nehéz leszokni.

De egy alkalom után, pláne ha nem is akarsz rászokni, nem lesz gond. Ne aggódj.

2011. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ . :)
2011. júl. 4. 21:07
 3/7 anonim válasza:
Hy! Énis vizipáztam 3x. Egyeltalán nem szoktam rá. Kéztetést sem érzek h kéne. Az utolsó pipázás u 5-6 hónapja volt...
2011. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ne félj,fizikai függőséget nem okoz,max. a mozdulatsorokhoz szokhatsz hozzá,de az inkább pszichés függőség,és csak jó pár pipázás után alakulhat ki.

A vízipipában kevés nikotin jut a szervezetebe,így emiatt nem kell aggódni.

Rákot nem okoz,hiszen a füst,ami nem is füst hanem vízpára,amit a glicerin miatt tudsz visszafújni a levegőbe,hűvös,így rákot nem okoz,hiszen a rákkeltő anyagok,azaz a karcinogén anyagok magas,550-800 fokon keletkeznek.

Kátrányt nem tartalmaz,de ez fel is van tüntetve a dohány dobozán,TAR címszó alatt.

De viszont ha még ettől a kevés nikotintól is irtózol,akkor ajánlom a Shiazo nevezetű ásványi köveket,amelyek nikotinmentesek! :)

Én is olyat használok. Állítólag jobbak,mint bármely dohány. :)

[link]

(Habár én még dohánnyal nem próbáltam.)

Remélem tudtam segíteni! :)

Egyébként még annyit hozzátennék,hogy attól nem függ,hogy rászoksz-e vagy nem,hogy a dohány ízesített-e. :)

14/F

2011. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pszichés függőség lehet, mert nagyon kellemes időtöltés ám:)))
2011. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja.
2011. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2011. júl. 6. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!