Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves vagyok és szülinapomra...

Ríviai Eskel kérdése:

13 éves vagyok és szülinapomra vízipipat akarok, de anyám nemengedi . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már mindent mutattam neki szakértői véleményt, nikotinmentes ásványi követ , ami meggyőzheti.Már egyszerűen ott tartok h veszek eggyet és eldugom.Mit csináljak ?
2011. júl. 5. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
13 évesen ne akarj vízipipát.
2011. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Először is megjegyzem,hogy milyen tisztelettel beszélsz anyukádról->"anyám"

Nekem sem engedték,azt mondták,hogy káros.Mondtam,hogy pedig én úgy tudom,hogy nem is az.Aztán kicsit alaposabban utána néztem,és tényleg káros.Hát ezért nem engedi anyukád.Egyébként meg semmivel sem leszel menőbb,ha van egy vízipipád,sőt én inkább szánalmasnak nevezném,hogy 13évesen ezzel rajolsz.Miért menő ez?Azért,mert a barátaid vízipipáznak,neked még nem kell.Én is kibírom,és ugyanolyan sok barátom van.;D

2011. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%

Miért is nem engedheti...?

A vízipipával két dolgot szívnak: dohányt és drogot.


Tényleg nem értem, miért nem tetszik anyudnak, hogy vagy dohányozni akarsz, vagy drogozni.


Egyáltalán: minek neked vízipipa???


Gondolom, nem virágot akarsz benne tartani.

2011. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Én megértem,hogy vizipipát akar,ez egy életérzés...nek látszik.Viszont az én 14 éves ismerősömnek olyan maradandó károsodást okozott a szervezetében,hogy azóta diétán van,és gondolni sem akar rá.
2011. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Kemény diétán.
2011. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Törődj bele.Gyerek vagy még hozzá.Azt meg nem is értem,hogy "akarok".
2011. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
13 évesen kérjél inkább ólomkatonát :D
2011. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
Naaa!
2011. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
A kérdező nem azért kérdezett,hogy kioktassuk,de remélem azon elgondolkodik,hogy tényleg káros.Később jöhet ki a hatása.Tényleg romantikus nézni a srácokat,ahogy ülnek a fűben és szívják,de nem gondolnak ilyenkor abba,mit is tesznek.A nem tudás pedig nem mentesít a felelősség alól.
2011. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%

Én is "akarok" sok mindent mégse lehet.Tizenhárom évesen és sokkal értelmesebb dolgokat csináltam, neked meg már a vízipipázáson jár az eszed.SZÉÉGGGGYEEN. Legközelebb a sarokra állj ki.... Nehogy az hidd hogy szívsz belőle és HUHH DE MENŐŐ VOK (OMG).Köszöntettel tartozol a szüleid iránt hogy ők neveltek ruháztattak és tömték a kaját a szádba.Ilyen gyerekkel hajtógázt kéne szívattatni...

Jah és még mit csinálj Csiitt, szád alapálásba, pofa be fog , jó kisláány :P

2011. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!