Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek is szar az új...

Szerintetek is szar az új piros marlboro?

Figyelt kérdés
szerintem dohányos tonhal illata van és az íze se a régi:S
2011. júl. 8. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
igaz, hogy 1 hónapja szívtam olyat utoljára, de pont azért veszek most mást, mert nagyon rossz volt az íze!
2011. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a régi is szar :)
2011. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az új szénszűrő miatt ennyire borzalmas, de itt a története az új piros marlboronak


[link]

2011. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmm nemfigyeltem és enmtűnt fel se ízre se szagra h más lenne mint idáig volt.... az erősséget meg nemigazán érzem vagy legalábbis nemtűnt fel.... de most h tudok róla most nemtetszik:///
2011. júl. 8. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem szörnyen kiborított!! 0.8-ról 0.6-ra csökkentették a nikotintartalmát!! Általában aranyat szívok, de van mikor erősebbre vágyok és akkor piros.. de most O.o ugyan olyan erősségű.. és az íze is másabb :S
2011. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy nemtudjátok, hogy valami törvény miatt kellett csökkenteni vagy maguktól csináltál? utóbbit nemértem mert szerintem nagyonsok vevőt elvesztenek...
2011. júl. 9. 23:59
 7/9 anonim válasza:

Szerintem is szar.

Itt le is írtam a véleményem: [link]

Nagy volt az űr a vörös és arany közt, de mostmeg semmi különbség. Jobb lett volna egy új márkát bevezetni, bár gondolom licensz vagy akármi miatt ez nem lehetséges.

2011. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy világ tört össze bennem...Csak pirosat szívtam erre levitték a 10-8-10-et... áttértem a piros Lucky-ra.
2011. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nem tudom. Én még mindig a régit veszem és szívom, semmi bajom vele :P
2011. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!