Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tölteni való dohányról és...

Tölteni való dohányról és hüvelyekről írnál nekem?

Figyelt kérdés
Az általad kipróbált hüvelyeket sorrendbe állítanád, hogy melyikkel lehet gyenge, közepes és erős cigit készíteni? A dohányokkal is megtennéd így? Neked melyik kombó vált be? Köszi! :D Ha a szűrőket odaírod, kérlek írd már oda azt is, hogy melyik szénszűrős! :D (A kék szofi dohány és kok szofi szűrő mennyire jó? Lehet ezeket kapni pl. egy ábécében?)
2011. júl. 13. 13:23
 1/6 anonim válasza:

Én zöld Domingót szoktam venni, vagy kék szofit..

Mást is vettem már, de nekem ez a kettő vált be (főleg az első). Hüvelybe én a Primust és a Shyphoniát ajánlom, de én kézzel tekerem :)

2011. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én régóta töltöm, megpróbálom leí
2011. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én régóta töltöm, megpróbálom leírni a tapasztalataimat:


1. Fehér Primus hüvely-ez a leggyengébb, nagyjából töltve egy narancssárga Pall Mall szintjén van, ízre viszont rosszabb.

2. Kék Primus hüvely-ízre jobb egy kicsit, lényegesen erősebb cigit lehet vele készíteni, mint a fehérrel.

3. Primus Multifilter-Ez a legerősebb a Primus hüvelyek közül, ez szénszűrős, a másik kettő nem. Ízre teljesen jó, sokáig töltöttem bele.

4. Kék GoldenGate hüvely- Ez erősebb, mint a Pruimus Multifilter, hiába kék, sokkal erősebb, de szerintem nem túl jó. Ennél már csak a Piros GoldenGate hüvely erősebb, de nincs olyan rossz mellékíze, mint a kéknek, legalábbis szerintem, azonban a GoldenGate hüvelyekben mindig volt 10-12 darab hüvely, ami töltés közben szétszakadt.

(Említeném még a Colombus hüvelyt, ebből csak kaptam 5-6 darabot, hogy próbáljam ki, árban elég jó, barnaszűrős, bár nem szenes, tulajdonképpen semmi extra, egyszerű hüvely)


DOHÁNYOK:

1. Leggyengébben a Primus dohányokat találtam, legyen szó akár ízesítettről, akár simáról, Primus hüvelyekkel gyengék voltak, a Multifilteres hüvellyel egy fokkal jobbak voltak.

2. Domingo dohányok: közepesen erősek voltak, én szerettem őket, Multifilteres hüvelyben. Nagyon jók a Domingo ízesített dohányai, karakteresek, de nem marja a torkodat, kellemesen aromásított.

3. Golden Gate dohányok: elég erősek voltak, a kék is elég brutális szerintem, kék hüvellyel, nem szerettem, rossz íze volt, engem kapart, mégis egy ideig szívtam, mert nem volt más. Azóta nem is gondolok rá:) A piros egy fokkal jobb, bár sokkal erősebb, mint mondtam nincs rossz utóíze annyira.

4. Legvégül összeírom mik voltak még dohányban: Tilbury kék, LD kék, Amiral Kék, Claridge (csak LIDL-ben láttam eddig). Ezek mind elég pocsékak voltak, körülbelül mintha a füvet összegyűjteném a mezőn, és elszívnám. Iszonyú rossz ötlet volt utólag belegondolva megtenni, mégis megvettem, kísérlezetem. Az utolsókat kipróbálhatod, de nem ajánlom.

Nagyjából ezek voltak, lehet egy-kettőt kihagytam, ha eszembe jut, esetleg leírom:) üdv

2011. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia. köszi, ment a zöld kéz. az lenne a problémám, hogy vettem colombus töltőt, de egy cigit sem sikerült megtölteni vele. alig megy bele dohány, vagy ha megy is, akkor a szűrő és a betöltött dohány között van olyan 1-1,5 ujjnyi távolság. természetesen teljesen feltolom a töltőt és alul is próbáltam állítanim rajta, ugyanúgy sikertelen lett. :(
2011. júl. 14. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a hibám,csak nekem Golden Gate-s volt a töltőm.

Én úgy csináltam,hogy egy kicsit több dohányt tettem bele,és jól belenyomkodtam a töltőbe,majd úgy húztam rá a hüvelyt.

És utána szűrővel lefelé az asztalnak ütögettem.

2011. júl. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nekem is hasznos volt kösz :D
2013. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!