Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jobb, vagy rosszabb a töltött...

Jobb, vagy rosszabb a töltött cigi?

Figyelt kérdés
Elsősorban ízre és a boltihoz képest egészségkárosító hatása érdekelne. Ezen kezdtünk el vitatkozni... aztán kíváncsi vagyok a többi ember véleményére... :D Ha valaki a töltöttre esküszik, milyen kombinációban készítette (hüvely + dohány)?
2011. júl. 13. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltött Goldengate-tel kapcsolatban vannak tapasztalataim. Undorító íze van, rendesen érzed, hogy mocskos leszel tőle. Az ereje tűrhető, főleg, hogy te szabályozod, de nagyon gyorsan elmúlik a hatása, és kell a következő. Töltött révén időnként előfordul, hogy szívás közben széthullik, ez elég bosszantó tud lenni.
2011. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
A ciginek nincs semmilyen egészségkárosító hatása. Nem értem miért veszik be még manapság is sokan ezt az idióta liberális maszlagot!
2011. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kék szofi dohánnyal, és papírral nem rossz. Olyan majdnem, mint az eredeti kék szofi, csak attól függ, hogy mennyire töltik erősre. Viszont olcsóbban kijön töltve.
2011. júl. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

17:04

Igazad van énis próbáltam már szofi dohányt szofi hüvellyel és olcsóbban kijön + még szerintem jobb is

2011. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb. Sokkal olcsóbb, és ha úgy csinálod, erősebb. A dohányt, amiből tekered, tudod ízesíteni. Tudod szabályozni az erősségét, és kedved szerint csinálhatsz szűrőset, vagy szűrő nélkülit. Ha nem előre tekered be, akkor többnyire kevesebbet is szívsz, mert akkor kétszer is meggondolod, hogy tekerjél-e cigit, vagy ne. Egyszerre annyi dohányt raksz a cigibe, amennyire épp szükséged van.

És mellesleg megvan a hangulata is a tekert ciginek.

A hátránya egyedül az, hogy macerás betekerni.

2011. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, sokkal olcsóbb és te szabályzod, hogy mennyire legyen erős. Ha ízlésesen van megtöltve, akkor még észre sem lehet venni, hogy töltött. Én is a szofi hüvely+dohány kombira esküszöm!
2011. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!