Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen a behozott fekete cigi?

Milyen a behozott fekete cigi?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy kb. 600 ft egy doboz, próbáltam most tölteni, vettem dohányt is meg hüvelyt is, de egyet nem sikerült összehozni. Rengetegféleképpen próbáltam, de sehogy nem jött össze... Kérdezném azokat az észak-kelet magyarországiakat, akik már vettek pl. ukrán cigit. Nem a prilukira gondolok, hanem kék viceroy, esetleg bond, vagy van olyan, ami elég jó és nem soroltam fel? Egyébként ezek ára hogy mozog? Meg a vásárlásért megbüntethet a rendőr?
2011. júl. 14. 16:51
 1/3 Ivan Drago válasza:
Keletről behozott cigit nem szabad szívni, mivel nekik is van saját csomagoló üzemük, Cherkasy-ban Tobaco dohány gyár, így az ottani termék erősségét,ízét kedvük szerint állíthatják be. Számomra olyan volt, mintha kőport szívnék...
2011. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ismerősöm, aki hozott be cigiket, néha nekem csak próbaképpen ajándékba adott egy-egy dobozt, hogy próbáljam ki, ha ízlik, és kérek belőle, szóljak, akkor hoz. A Kék Viceroy nagyjából ugyanilyen mint itthon, és én egy nagyon picit éreztem erősebbnek, meg merem kockáztatni, hogy jobb is volt valamivel. A piros Viceroy erősebb, ezt biztosan tudom, a mértékei is jóval magasabbak, bár egyáltalán nemjó. Ami nagyon bevált, az a Kék Next volt, nekem nagyon ízlett, ahhoz képest, hogy állítólag kint a legcsövesebb cigik egyike:) Arany Marlborot kaptam még, ez nem hozza vissza az itthoni minőséget, nem egy hűha ahhoz képest, hogy Marlboro. Ez még régebben volt, átszámolva olyan árakban hozta, hogy egy csík cigaretta (azaz 10 doboz) olyan 4000 forint körül mözgött, tehát 400 forint körül volt egy doboz cigi ha lebontjuk, míg itthon egy csík Viceroy is 5600. Női cigik is voltak még, ilyet a barátnőmnek adott kóstolóba, EVE 120-as, egy MONUS nevű slim cigi, Slim Pall Mallok minden színben. Ezek voltak, hasonló árakban.
2011. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ezt a törvény dolgot sosem tudtam hogy működik. Volt olyan, hogy a srácnál nagyjából 20 csík cigit találtak a vámosok. Félreállították, kipakoltatták vele, elkobozták, mehetett tovább, de olyanról is hallottam, hogy súlyos eset lett belőle. Amúgy ha sikeresen áthozza, és te itthon megveszed, neked semmi bajod nem lesz belőle valószínűleg, te elszívod és kész. Nekem sose volt belőle problémám.
2011. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!