Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 1-2 évet cigiznék az...

Ha 1-2 évet cigiznék az mennyiben károsítaná a tüdőmet?

Figyelt kérdés

persze ezt nem lehet előre tudni de 1 év alatt mennyit árt a tüdőnek???

hamarosan mamámékhoz költözöm van ott pár dohányos.én is rá fogok szokni az biztos...


2011. júl. 29. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 év még nem hagy maradandó károsodást. Csak ha eleve valami baj van a tüdőddel,pl asztma stb
2011. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha egy csepp akaraterőd is van, akkor nem szoksz rá. meg miért is tennéd? mert ők is csinálják? ...
2011. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
azért mert más cigizik még nemkell követni a példáját -.-" ugy utálom az ilyeneket.....azthiszik elszivnak egy cigit ésmár panganak mert nembirják nélküle :////
2011. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz akkor nem fogsz. Amúgy hány éves vagy?

Lehet, mivel mindenki cigizni fog körülötted, pont ellenkezőleg lesz és undorodni fogsz tőle. A passzív dohányzás is káros. És ha rá szoksz, akkor kétlem, hogy egy év múlva csak úgy letudnál szokni...

2011. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem férjem dohányzik, mégis eszem ágában sem jutna rászokni.


Amúgy minden egyes szál cigaretta károsít, rombol!

2011. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Olvasd ezeket végig, és jól gondold meg mit teszel...

[link]

[link] videót is nézd meg

[link]

Inkább más pótcselekvést keress szerintem.

Sproltolj sztem, kondi bicaj futás úszás bármi jó.

Esetleg játszál a gépen cs, ut, flatout2.

Vagy gitározz az is le tudja kötni az embert.

Remélem tudtam segíteni

2011. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

azért kezdenék el cigizni (tudom hülyeség) mert ott a közelükben leszek és a füst ugyanolyan káros...(meg ki is szeretném próbálni ... :D)

ahogy magamat ismerem akár mikor le tudnám tenni a cigarettát.

és ha utána soha többé nem gyújtok rá akkor az a nikotin mennyiség valamikor kiürül a szervezetemből,tüdőmből?

és ha igen akkor mennyi idő?

2011. júl. 30. 07:46
 8/15 anonim ***** válasza:

[link] itt le van minden írva

Kérdező írtam privátot, remélem megkaptad.

2011. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gazdás válasza:
Én is úgyszoktam rá 10 évesen a dohányzásra, hogy a szüleim és a bátyáim cigiznek... sőt nagymamám is. Így 15 éves fejjel olyan bajaim vannak, hogy egy 12 perces futás után vért is köhögök fel, persze a tanárok nem láthatják meg...A futás után nagyon fáj a tüdőd, de néha futás nélkül is. Állandóan köhögsz és a torkod tele lesz ilyen nyállal :D Akár a hangodat is elváltoztathatja. És a szaglásodat is nagyban roncsolja. Étvágytalan leszel. És ami a legrosszabb hogy függő és még mamádék széfjét is képes lennél feltörni ha abban tartanák a cigit XD mint én :D ÉS NE BARNA SZOFIVAL KEZDJ... mert ha mások megkínálnak valami kevésbé erős cigivel meg sem érzed majd... és is barna szofival kezdtem és azzal is folytatom
2011. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"és ha utána soha többé nem gyújtok rá "


-lehet egy szál még nem, de aki egyszer elszívott egy dobozzal, annak vége... Saját tapasztalat ! Aki egyszer dohányzik az örökre az marad. Lehet az elején könnyű, egy év után már beledöglesz nem bírsz leszokni. Én is letettem hosszabb időkre de iszonyat nagy szenvedés, agyongyúrom magam meg zabálok, de akkor is wááá


Akarod ezt ? káros és drága, leszokni nem lehet.

2011. júl. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!