Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak szerintem szexi ha egy...

Csak szerintem szexi ha egy csaj cigizik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel tökéletes ellentmondásban vagyok. Mert a videón nézve szexinek találom, míg IRL undorítónak.

Ugyanis IRL érzem a szagát, meg esetleg azért nézem, mert szeretnék vele randizni, és büdös szájú, cigiszagú nővel nem túl nyerő. Viszont mivel ca. egyharmaduk bagózik, de vallási szektások nem járnak bulizni, meg sok kocadohányos csak buliban gyújt rá, így ott sokkal rosszabb az arány, így nem zárhatom ki csak emiatt a csajt a "kiválasztottak" közül.

2011. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Inkább tasztó, teljesen kiábrándító.
2011. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagy egyedül. Vagyunk még páran. Nagyon be tudok indulni, ha egy szép lány cigizik! Csak dohányzó nővel volt dolgom eddig és ezen nem akarok változtatni. (Én nem, dohányzom.)


[link] --->érdemes megnézni.


18/F

2011. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Én igaz lány vagyok de szerintem tök szexi ha egy pasi dohányzik. :)))


Szóval miért ne lenne fordítva is így:)

2011. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem undorító!

Büdös a hajuk,szájuk,ruhájuk.

2011. aug. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, csak szerinted. Én utálom, mert igénytelen és gyenge.
2011. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tök szexinek tűnhet...de undorító

Én dohányoztam 2 évet, lányként persze..

És mikor összejöttem egy sráccal megmondta hogy ő utálja és olyan mintha egy hamutállal csókolózna, na nekem ez a válasz nem tetszett inkább szépen rengeteg szenvedés mellett leszoktam.

Arról nem is beszélve hogy nem csak egészségtelen, de azt az undorító füst szagot nem tudod "eltüntetni" magadról.

Az ujjad, a ruhád, a hajad, a bőröd mindened büdös lesz.

A fogaid sárgulnak, na meg a körmeid..

De ezek után döntsd el te hogy mennyire szexi a fos sárga fog vagy a köröm, és mennyire szexi mikor beszélgetsz egy lánnyal és olyan füst árad ki a száján mint ha kigyulladt volna a torka...

2011. szept. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Képen nézni okés, de van olyan nőrokonom aki dohányzik. Egyszer ketten beültek mellém a kocsiba cigiszívás után, és beszélgettek. Olyan büdös volt a szájuk, hogy alig bírtam ki az utat.


Ha rajtam múlna minden ciginek negatív nevet adnék, pl. Szofi-Bűzrúd, vagy Marlboró-koporsózseg, meg kötelezően feltüntetném a rövidtávú hatásokat is a dobozon. (pl. sárga fogak, büdös száj)

2011. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Szexi ???? Undorító inkább.
2013. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!