Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Küldenétek bíztatást a cigiről...

Küldenétek bíztatást a cigiről való leszokásomhoz? : )

Figyelt kérdés

napi féldoboz cigi elmegy kb, sőt, 12-14szál is, holnaptól nem akarok..:D ha leköt valami, akkor nem is szoktam, csak ugye itt a nyár, és ha nincs semmi dolgom, akkor egyfolytában járok ki cigizni.. Ötletek hogy mit csináljak helyette? :D rágó, meg ilyesmi..?: D

bíztató vidókat, szavakat, mindent szívesen fogadok:)


2011. aug. 17. 22:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

szívesen

2011. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
[link] itt van minden amit tudni kell!
2011. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hailey13 ***** válasza:

ahogy mucsi megmondta: CSAK EGY CIGI EGY NAP!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Q6mcEpQrN4o

2011. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szotyizas pl. es kezdj el egy nagyon izgalmas konyvet! a szotyizast azert ajanljak mert a cigizesnel sokszor nem is a cigi hianyzik hanem a mozdulat,a kezed szadhoz emelese. sok sikert! es igy ismeretlenul is buszke vagyok rad!/ egy notorius cigizo.
2011. aug. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm szépen:) Bár még egyelőre ne legyünk büszkék, remélem tényleg fogom tudni tartani magam. a szotyizás jó ötlet, köszi:)

Többieknek is köszönöm, holnap egész nap ilyen képeket, és videókat fogok nézni :)

2011. aug. 17. 22:45
 6/15 Hailey13 ***** válasza:
egyébként elektromos cigi?:D aztmondják az is jó, segít leszokni.
2011. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ez a lohere.net-es cikk is nagyon jó:D hát, kár volt belekezdeni, észre sem vettem ahogy rászoktam.. de pénzem még most sincs rá, nem hogy ha még emelni is fogják. meg ugye még most kell abbahagyni, nem hiszem hogy könnyebb lenne 5-10év dohányzás után.. köszönöm a linkeket:)
2011. aug. 17. 22:48
 8/15 A kérdező kommentje:
elektromos cigire sincs pénzem :/ :D inkább hangszerekbe akarok fektetni mint dohányzásba :D
2011. aug. 17. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:
vegyél furuját csak az a külömbség ,hogy fújod és nem szívod
2011. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
van itthon az is:D
2011. aug. 17. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!