Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha csutortokon 4 es 6 ora...

Ha csutortokon 4 es 6 ora kozott delutan elszivtam 5 szal kent 8 as cigit akkor penteken mikor 9 kor vettek vert tolem megfog latszani benne a nikotin? !

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D elég buta kérdés: D
2009. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

bocsi ha hulyen kerdeztem.. nem tudok tokeletesen magyarul..

ugy ertettem hogy ha 5 szal cigit elszivtam delutan 4 es 6 ora kozott masnap 9 kor mikor vettek vert tolem kitudjak e mutatni a szervezetembe a nikotint...

eleg fontos lenne.. szoval valaszoljatok pls

2009. ápr. 16. 12:55
 3/9 anonim válasza:
74%
Nem hiszem, viszont addig ne dohányozzál, és vérvétel előtt igyál meg egy pohár tejet. Én füvet szívtam és a tej bevált, nem muttta ki, és igyekezz közvetlen előtte meginni.
2009. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

huu`hat sajnos mar tegnap vert vettek tolem.. elotte nem cigiztem csak csutortokon..

aztan meg most remenykedek hogy ne irjak ra a papirra mert azt nem kertek csak valami allergia szintet neznek a vervol..

akkor igaz nem irjak ra ha van a szervezetben nikotin alkohol vagy koffein?!

2009. ápr. 16. 13:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy működik egy vérvizsgálat, hogy megnézik, hogy mi van benne, hanem azt nézik, hogy X, Y, Z dolog megtalálható-e benne. Vagyis ha kifejezetten nem néznek nikotint, drogot, alkoholt, akkor nem derül ki.
2009. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jujj`imadlak :x

koszike nagyon`>:D<

pusziiii`

2009. ápr. 16. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
uramisten bakker ! Egyrészt csak azt nézik amit a doki kért, a nikotin meg egyéb drogvizsgálat az egyrészt fizetős más részt külön beleegyezés kell hozzá ! A tej meg lofost sem használ ha azt nézik, és nem vérből nézik !
2009. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha nekem bevált a tej, márpedig a drogot nézték, akkor sztem nem az én szervezetem a különleges...
2009. ápr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
atyaégxdddd
2011. ápr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!