Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért dohányoznak az emberek...

Miért dohányoznak az emberek miért nem lehet be tíltani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 11:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
mert vkiknek sok pénzt hoz
2011. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, én is gondolkodtam már rajta,h hogy lehet vkinek ennyi esze,h dohányzik, mikor tudja,h mennyi mindent okozhat. A bagósok többsége meg szétdobálja mindenhol a csikket, és nem nagyon foglalkozik azzal,h mást esetleg zavar. De majd mindjárt jönnek, és megmagyarázzák, h senkinek semmi köze ahhoz,h mivel rongálják a testüket :D
2011. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert felelőtlenek, nem tudnak mit kezdeni magukkal, bűntudatuk van amit letagadnak maguk előtt is, opportunisták. A betiltásnak nincs értelme, mert a dohánylobbi erős, és a korrupt hatalommal üzleti kapcsolatban áll.
2011. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem tudnak írni az emberek, és miért nem lehet őket megtanítani az iskolában, vagy ha ott nem sikerül, a szüleik miért nem tanítják meg őket?
2011. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

"Miért nem tudnak írni az emberek, és miért nem lehet őket megtanítani az iskolában, vagy ha ott nem sikerül, a szüleik miért nem tanítják meg őket?"


Miért vannak itt olyan emberek, akik képtelenek válaszolni a kérdésre, de előszerettel kötözködnek?

2011. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Tényleg, vajon miért?
2011. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
igaz, a kérdésből kimaradt egy vessző, és a rövid helyett hosszú i-t használt a kérdező, de ez azért nem okoz tüdőrákot sem neki, sem a környezetének!
2011. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem lehet betiltani, mert baromi nagy üzlet.
2011. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
van aki stressz miatt szokott rá pl anyum is ha sok veszekedés van meg stressz akkor utána rágyújt, am körülöttem szinte mindenki dohányzik, ha elmegyek barátokkal mindenki rágyújt de én nemet mondok, ha kínálnak...egy részük a társaság miatt szokott rá szval sok oka lehet.
2011. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Talán azért 'kötözködött' mert ha már a kérdező a kérdéséből ítélve ilyen szinten lenézi a dohányzókat, akkor legalább megtanulhatna helyesen írni. Vágod, apám mindig azt mondta, hogy lehet nagy a pofám, de utána ne lehessen belémkötni.
2011. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!