Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi segitene? Jobb mint a...

A cigi segitene? Jobb mint a mostani függőségem?

Figyelt kérdés

Mindig is túlsúlyos voltam....kb plusz 15 kg van rajtam, amit egyszerűen nem tudok leadni. Édesség függő vagyok, de nem a "vicces" értelemben! Hajlamos vagyok megélni egy nap szimplán 3 tábla csokin...csak az jár a fejemben hogy jussak valami édeshez.

Kb 3 hónapja vettünk a haverokkal egy vizipipát. IMÁDOM. Ha lenne rá lehetőségem naponta begyújtanám. Úgy hiszem ezt az édesség függőségemet simán le tudnám váltani dohányra.

Múlt hétvégén próbáltam ki először a cigit. Rögtön 3 szálat elszivtam, azóta másra se tudok gondolni, mint hogy elmenjek és vegyek egy dobozzal.


Tudom hogy mennyire káros. Tisztában vagyok mindennel. Kérlek óvjatok meg a hegyibeszédektől! De az édesség függősség mivel jobb?? Semmivel...ettől kövér vagyok és hizom. MIt tegyek. Nagyon kivánom a cigit...pipázni meg nem jut rá mindig alkalom. Végülis ha napi egy szálat elszivnék, az nem lenne sokkal károsabb annál, hogy heti 2-3 nap orákon át pipázok...nem?

Mit tegyek? Le tudnék utána szokni a cigiről?? Mennyivel undoritobb egy kövér csaj mint egy csaj cigivel a kezében? Mit tegyek...kinlodom. 19L


2011. aug. 31. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Édesem, tudod mi leszel a végén? Egy kövér lány, cigiszagú szájjal.
2011. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A cigi rákot okoz - meg még sok minden mást. Ha neked megéri... Utálom a bagót, és taszítanak a cigarettázó emberek. Máshogy is le lehet fogyni, ha ennyire zavar a súlyod.
2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vannak sport függők is :)
2011. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább rágózz és kezdj el sportolni. Arra is rá lehet szokni! Pár év múlva bánni fogod, ha rászoksz a cigire, mert nagyon nehéz leszokni!
2011. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is akkor már szokj rá valami másra cigi meg édesség helyett. Akkor egyél könnyebb ételeket. Az is kaja tudsz belőle sokat enni, meg finom is. Pl joghurt.


Mondjuk ha cigivel akarod ellensúlyozni a másikat akkor talán napi 1 nem lesz elég vagy igen. Akkor meg csak szívod és attól még ugyanúgy akarsz majd édességet is enni. Csak mert én 3 alkalommal dohányoztam, mert gondoltam na lássuk mi benne olyan urva jó.


Hát szart se csinált, szerintem erre úgy lehet jól rászokni hogy még fiatalon, beilleszkedés miatt, akkor mindig ez a jó érzés lesz benned mint akkor és az megnyugtat. De te most 19 évesen csak úgy elkezded hogy ne egyél többet, nem hiszem hogy bármit változtatna.


Ha meg csak mindenképp káros szenvedélyt akarsz hát lehetne rosszabb is.

2011. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 1. 13:11
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
EGYÉL, ZABÁLJ, TÖMD MAGADBA A ZSÍRT TE BÜDÖS DISZNÓ ÁLLAT
2011. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó válaszoló egyet értek =DDD
2011. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
36%
Szia! Szerintem sem lenne jó dolog rászoknod a cigire. Napi 1 szál egy idő után már nem lesz elég. Szerintem is inkább rágozz, vagy igyál cukormentes üdítőt amikor úgy érzed, hogy valami édesre vágysz.
2011. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg ofgalmazni, kis pisis 12 éves. Nem olyan jó vicc ám a dohány amikor ébren műtik az embert, úgy hoygh a torkában turkálnak a dokik 2 órán át...
2011. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!