Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pontosan mit vegyek ha tölteni...

Pontosan mit vegyek ha tölteni szeretném a cigit?

Figyelt kérdés
elhatároztam hogy ezentul tölteni fogom a cigit, olcsobban jönne ki. rendes cigi töltőt szeretnék, azt hallottam hogy 3000 alatt van az ára. és mit kell venni pontosan még? jobban mondva a neveit nem tudom. gondolom dohányt, cigipapir és filter. vagy kell még valami?
2011. szept. 15. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és nagyjábol ez a cigitöltő mekkora?
2011. szept. 15. 18:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Veszel egy normális cigitöltőt(pl. Joker)

Egy doboz cigihüvelyt(egybe van a papir meg a filter)

Meg dohányt(szofi, moon, helikon, LD, GoldenGate, Silverado, ...)

2011. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha bemész a boltba és azt mondod, hogy cigarettát szeretnél tölteni, de nicns hozzá semmid, akkor szerintem odaadják amire szükséged lehet.


Cigitöltő, nagyjából 1500-2000Ft

Dohány és cigihüvely (ez utóbbi filterrel együtt van). Mindegyikből különböző márkájuakat találhatsz. Én goldengates töltőt használok, mert csak ilyet találtam amikor vettem. Viszont szofi dohányt és szintén szofi hüvelyt veszek hozzá.


Közel a harmadából ki fogsz így jönni.

2011. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. cigihüvelyt nem tudtam, vagyis a nevét. amugy sárgát lehet kapni vmelyik dohánybol? vagy csak kék és piros?
2011. szept. 15. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet cigarettatöltőhöz való papír cigihüvelyt kapni. 300 ft körül van a legolcsóbb, 200 cigarettához elegendő. Nem kell ez esetben cigipapír és filter külön. Nekem szűken egy hónapra elég + egy nagy zacskós dohány.
2011. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2011. szept. 15. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Sárga dohányt Helikonból tudsz venni
2011. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!