Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohány-bol van citromsárga...

Dohány-bol van citromsárga vagy szürke, vagy csak piros és kék?

Figyelt kérdés
Sárga cigit szivok, most akarok töltőt venni. azt olvasgattam hogy az picit erősebb lesz. ugyhogy ha csak kék és piros van az elég erős lenne nekem. lehet venni sárgát vagy szürkét is valamelyikből? főleg bond érdekelne.
2011. szept. 16. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Dohányból csak ilyen színűek léteznek, de vannak az aromásított dohányok, (Pl. Domingo, Primus) amik picit gyengébbek, de erősek kicsit. Bond dohány nincsen sajnos.

A töltött cigi erősségét azzal tudod beállítani, hogy milyen hüvelybe töltöd. Én főképp Primus hüvelyeket használok, ebből a Multifilteres, és Kék hüvelyt nem ajánlom, ezek erősek lesznek akkor neked, viszont Primus hüvelyből van Fehér is, de attól hogy fehér, nagyjából egy sárga cigi erőssége lesz, szóval kevés köze van a gyári fehér fogalmához. Ha fehérbe töltesz, ajánlom a Primus dohányt hozzá, vagy Tilbury dohányt, abból van világoskék színű. A GoldenGate, és hasonló dohányok kicsit szárazak, és karcosak, nem ajánlom.

Remélem tudtam segíteni:)

2011. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. ezt fogom venni amit irtal, mar csak egy rendes dohányboltot kéne találnom. golden gate-t amugy sem szeretem, valahogy az nem jön be, ugyhogy semmiképp nem veszek azt. megprobalom azt a kombináciot amit irtal, remélem jo lesz. köszönöm
2011. szept. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!