Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni Winston cigarettát?

Figyelt kérdés
És ha igen milyen árban, valamit milyen színű füstszűrős, és még az lenne a kérdésem hogy L&M ből a piros barna füstszűrős? És hanyas? Köszönöm szépen.
2011. szept. 22. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Winston kapható 610 ft, barna filter, piros LM barna filteres 8cm, kb560 ft.
2011. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes vagy nekem...:D Értem én hogy mi az hogy "Magyarországon"....:) :P

Szóval...Winstont nem tudom de L&M-et már láttam pl tesco dohány shopban pár napja...de csak kéket láttam mellette volt egy üres sor szóval gondolom ott lehet a piros :)

2011. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mért vagyok érdekes? Eddig kék multiztam, meg piros marlboroztam, de már meguntam, egyszer vettem kék L&M-et, és az nem igazán jött be, ezért valami igazán különlegeset akartam kirpbóálni, az ameriai cigik közül. Próbáltam már a Lucky Strikeot, de drága nagyon, meg kb. olyan a piros, mintha piros bondot szívnék, na.
2011. szept. 23. 14:37
 4/4 Bronx válasza:
Winstone áfonyás mentolos 920'-
2016. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!