Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet cigifüstel karikát fujni?

Lehet cigifüstel karikát fujni?

Figyelt kérdés
ha igen, hogyan? már láttam egy csajt, szal sztem tuti meglehet csinálni, valaki írja má le léci, hogy hogy kell! :D köszi :*
2011. szept. 24. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
wázzeg ugyanugy mintha VP-nél nagy slukk nemtudozod le és karikát formázol a szájadal és kifujod apránként ...
2011. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hehe :D mi aza VP :D bocsi, de még non kezdö vagyok az ijenekben :D

aha szal ne tüdözzem le oks ...

2011. szept. 24. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
vizipipa = VP azzal lehet a legszebb karikákat fujni legalábbis én azzal tudom de persze cigivel is csak ne tudozd le
2011. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lisboa válasza:
Én csak simán kifújom a füstöt, azt vegye ki belőle a karikát aki akarja
2011. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehezen, nekem nem megy. zárt helyen próbáld.
2011. szept. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én letüdőtöm és tudok karikát !!!

anyi az egész h karikára formázod az ajkad , és 'oh' hangot adsz ki... nekem így megy :D

2011. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez hulyeseg!! Minden fele keppen lekell tudoznod!!! Hanem szajrakod lesz.

Ezen kivul .ugy kell h kiakasztod allkapcsod es nyomod fel vagy is engeded fel fustot torkodon kozben o betut formalsz szaddal(;

2013. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 grimpa válasza:
úgy kell hogy szívsz egy slukkot (nem tüdőzöd le) próbáld benn tartani picit hogy légmentes (ne járjon a levegő az arcod elött) legyen. kis O formájúra formázod a szádat s a nyelved ugy tartod mintha az O betű közepén lenne és apránként fújd ki a füstöt :)) kis gyakorlás s bárki gyorsan belejön :) párszor sikerült a szív alak is de nagyon nehéz :P remélem hasznos volt a válasz :) Üdv
2016. márc. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!