Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigarettát ajánlotok?

Milyen cigarettát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szombat esténként ki szoktam menni bulizni, és nem tudom milyen cigit vigyek magammal. Lehetőleg ne legyen drága, és ne legyen erős. Általában narancs PallMallt szoktam vinni, ez úgy érzem, nekem mint aki csak szombatonként cigizik tökéletes, ennél erősebb igazából nagyon nem is kell. De kicsit drágállom 590Ft-ért. Ezért is fordulok hozzátok.
2011. szept. 25. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Citromsárga multi...ha nincs narancs pall mall, akkor én mindig azt veszek :)
2011. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Manapság már nem menő buliban cigizni ha ezzel akarsz villogni.

Egyébként a szokjle nevű cigi elvileg jó, csak kevesen próbálják.

2011. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Költhetnéd ezt a pénzt mondjuk ételre is,semmint pusztítod vele a tüdődet és a szervezeted...

Te egyébként azért dohányzol mert menőnek akarsz tűnni,vagy hogy ne lógj ki a sorból?

2011. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmilyet se, manapság nem menő, ezeknek a cigiknek meg nincsen értelme. Egyébként meg én a kék multit ajánlom. 590 forint a rövid, 600 a '100as (tehát a hosszú, vagy a king size, ahogy tetszik.)
2011. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vegyél west ice-t.. elég jó mentolos cigi, mondjuk már nem jön be mióta megjelent az új malbi blue frost :D de kóstold meg
2011. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, és 560(legalábbis utoljára annyiért vettem)
2011. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Épp tegnap néztem ezt a WEST-et a Penny pénztáránál. 560-ért hírdetik. Igaz, vastag fekete betűvel rá van írva, hogy "ETTŐL AZTÁN MEGDÖGLESZ!", de rá se rántsál. Ennyi jár neked.
2011. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dohányzok, de az utolsó marha nagy forma, komolyan modnom.
2011. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: én piros bondot szívok, nígy hirtelen nem is tudom mennyibe kerül. :D

Válaszoló: Aki itt osztja az észt, hogy ne cigizz mert meghalsz.. Az menjen már innen. Senki nem kért ebbe a katagóriába jólelkű szamaritániánus emberkéket. Ez nekem kicsit idegölő.

2011. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azert dohanyzik mert jol esik neki szombat estenkent lazulni picit a haverekkel eltalaltam?egyebkent ha visoznylag olcso es gyenget akarsz akkor a piros L&M-et vagy a mentolos marlborot ajanlom:)
2011. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!