Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A marlboro blue frost-nak...

A marlboro blue frost-nak valaki megtudná mondani az erősségét?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

6 mg.

Sajnos annyira tetszik ez a cigi, hogy szinte rászoktam...

2011. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én most akarok venni. És akkor mind a a kátrány a nikotin és a szén-monoxid is 6-6-6?
2011. okt. 1. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, hanem az első érték 6.1

Különben sem érdekel ez téged igazán. És az emberek rosszul tudják. Annál jobb egy cigi, minél több benne a nikotin. Ez adja az ízét, meg az aromáját. A rákot meg a kátrány okozza a tüdődbe jutva. Ne szívjál kátrányt.

2011. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kátrányt nem is akarok. Csak az érdekelt hogy milyen erős ez a cigi gyengébb vagy erősebb mint az arany?
2011. okt. 1. 23:32
 5/6 Matthew001 ***** válasza:
Én már elég sokat szívtam, nagyon jó, szeretem. Azthiszem 6, 5, 6 de nem tenném rá a fejem. A legelső 6osban biztos vagyok, de a többiben nem. De lgrosszabb esetben 6,6,6. :) Nekem nincs panaszom rá, csak annyi, hogy a menthol miatt sokkal gyengébbnek érzem és kicsit ötbbet szívok belőle mint a sajátomból. (Arany Marlboro vagy kék Dunhill.)
2011. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. okt. 2. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!