Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Marlborobol az ezüstöt...

A Marlborobol az ezüstöt szokták hívni Ultra Lightsnek? És ebbe mennyi káros anyag van? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Épp elég káros anyag van benne ahhoz, hogy ne szívjad. Amúgy olyan 600Ft körül lehet.
2009. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz de én még mást is kérdeztem
2009. ápr. 28. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Ultra lights? Ilyen jelzések már nincsenek megengedve a cigarettákon, ezért színekkel jelölik az erősséget.

Fehér marlboro a leggyengébb, az ezüst a gyenge, az arany az az átlagos, a piros az az erős.

Ára 635 forint.

2009. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszolónak
2009. máj. 3. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebbe igazad van 2 ik válaszolo!

Sajna az EU n belül nem szabad a LIGHTS nevet alkalmazni rájuk,de mindenki tudja hogy az az ULTRA LIGHTS.Hiszen az is,csak nem irhatják ki.

A Gold Original pont ezért jött ki,(EU n kívűl azt is LIGHTS nak hívják).Amúgy akrki hívhatja lights nak,csak nem szabad rá kiirni.


Nekem Van eredeti Amcsi marlboro Lights os dobozom,És Ultra Lights os is. szóval ott még engedélyezve van :D

2011. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!