Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz az hogy megállhatnak a...

Igaz az hogy megállhatnak a tinik a fejlődésben ha cigiznek?

Figyelt kérdés
13 és fél éves lány vagyok.Nem rég óta menstruálok és még ugye nem vagyok valami fejlett, de szeretnék én is női alkatot, nagyobbra nőni még.Tudom hogy most megfogom azt kapni néhány kedves válaszolótól hogy elég gáz, hogy ettől hiszem magam menőnek -.-... stb.Ha a társaság nem csinálná körülöttem én se tenném. :/ De ha ez igaz akkor képes lennék nagyon nehezen leszokni róla. :/ :( (3x jött meg és már 2 hónapja cigizek változó menyiségben van amiko 1 szálat van amiko 6ot deh volt már olyan is h 9et) Egyszer volt olyan h nem cigiztem vagy 6 napig.
2011. okt. 2. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Azonnal tedd le a cigit! A fejlődést is gátolja és rengeteg betegséget okoz!
2011. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zkriszti3 ***** válasza:
Az én fejlődésemet nem gátolta,174cm. vagyok,de azonnal hagyd abba.Leszokni szinte lehetetlen,büdös és ha (sokára még) babát szeretnél ártani fogsz neki.
2011. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és most ez a 2 hónap nagy mértékű visszaesést jelent pl a babámnak majd vagy az én fejlődésemben?
2011. okt. 2. 18:38
 4/8 anonim válasza:
Ez a két hónap nem fog jelenteni , ha abbahagyod , és nem is szoksz vissza a dohányzásra .Nagyon sok betegséget kaphatsza cigizéstöl , roszabb lesza memóriád , külsöre rondább leszl ha nagyon sokat cigizel.Azért ne cigiz mert más is , ha meg azért valaki nem akar barátkozni veled mert nem cigizel az nem igazi barát.
2011. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én 13 éves korom óta cigizem most vagyok 17 és nem álltam meg a növekedésben,mondjuk én alapból gyorsan nőttem mindig is.


196cm 17/f

2011. okt. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 oktober15 válasza:
Nekem azt mondták a nagy öregek, hogy aki cigizik, az "kurik" is... és ha fiatalon veszíted el a szüzességed, akkor bizony nem nősz meg nagyra, törpe orgiákban lesz részed! ;)
2011. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hidd el ha most nem szoksz le később(5-10-15 év) nagyon meg fogod bánni. Sajnos a nagypapámat a bagó vitte el, szerinted ő nem bánta meg hogy annak idején nem tette le?
2011. okt. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha tüdő RÁK-ban meghalsz az nagyban gátolja a fejlődésed
2011. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!