Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A mentolos cigitől lehet...

A mentolos cigitől lehet nagyobb bajom, mint egy átlag cigitől?

Figyelt kérdés
Életemben egy cigit kóstoltam meg, de nem győzött meg... most gondoltam kipróbálnék egy mentolos változatot. Milyet ajánlanátok egy nem cigiző embernek? :D
2011. okt. 10. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem hiszem.

Ha aggódsz az egészségedért... szerintem tudod mit kéne tenned. Hogy mit kéne letenned.

2011. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem cigizem, csak gondoltam ezt a cigit most kipróbálnám.
2011. okt. 10. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Mentolos Marlboro-t: 630Ft ha jól tudom, de van Mentolos Pall Mall is, ez 590HUF

aztán van egy Luxusmárka cigi, a Djarum nem tudom hallottál-e már róla, de valami hihetetlenül finom! Viszont salynos ha jól tudom M.O. -on mentolosat nem lehet belőle kapni:( Viszont, van: Cherry, Vanillia, Szegfűszeges (ez a Djarum Black, fekete az egész doboz, és egy piros háromszög van rajta) Mindegyik valami isteni én ilyet ajánlanék neked! Viszont meglátszik a minőség a borsos árán: 1550Ft ja, és a szűrője izesített, ha megnyalod a szád cigi után olyan ízt fogsz érezni mint amilyet szívtál:)


Egyébként a mentolos cigitől impotens lehetsz! tehát mindennapi cigiként mentolost nem ajánlok!

2011. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébként a mentolos cigi nem okoz impotenciát.

Baromság az egész.

2011. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Matthew001 ***** válasza:
100%
Marlboro Blue Frost egy nagyon jó mentolos cigi. Egyébként semmivel sem károsabb mint a sima cigi.
2011. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként ilyen mentolos cigiket bárhol lehet kapni?

2011. okt. 11. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
el se kezd...
2011. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

dunhill switch, én black-et szívok (fekete), de ha te nem szoktál, akkor neked elég a szürke is, az gyengébb

Ebbe van egy kapszula a filterben, összenyomod, és mentolos lesz, ennek jó az íze, mióta kipróbáltam, mást nem is szívok

2012. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!