Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet füvezni lézeres látásjav...

Lehet füvezni lézeres látásjavító műtét után 1 hónappal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:DDDD
2011. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A látásodhoz semmi köze a füvezésnek, úgyhogy amiatt nyugodtan.
2011. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Nyugodtan. Aki füvezik, azért egyébként sem kár.

A magam részéről persze kikérném egy orvos véleményét is, lehet mondana érdekes dolgokat, összefüggéseket....

2011. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, hogy van összefüggés, mert füvezés hatására pár órára bepirosodik a szem.
2011. okt. 11. 10:33
 5/17 anonim ***** válasza:

Tessék. Megválaszoltad a saját kérdésed.

Nekem speciel fogalmam nincs a füvezésről, de mint mondtam, nem hülyeség ilyenkor egy hozzáértő véleményét kikérni.

Az már más kérdés, hogy érdemes-e bárkit is hozzáértőnek tekinteni, aki ide ír - beleértve engem is.

2011. okt. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már két orvost, de nem ugynazt mondták. Az egyik szerint nyugodtan lehet, sőt úgy tudja, hogy egy bizonyos szembetegség esetén még jót is tesz a fű. A másik azt mondta, hogy nem bizonyított a fű káros hatása, de ennek ellenére a gyógyulási időszakban nem javasolja a használatát. Úgy gondolom, hogy elővigyázatosság miatt válaszolta ezt. Nem tudom mit csináljak, nem szeretnék kockáztatni, de fontos lenne a dolog...
2011. okt. 11. 10:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez szintén nem jutott eszembe, de valóban így van. Zöldhályog esetén szokták javasolni/felírni amerikában, mivel csökkenti a szemgolyóra nehezedő nyomást, valamint csökkenti a vérnyomást. Szemműtét után viszont ez pont nem jó ötlet, ha engem kérdezel. Nem óvatosságból mondta az az orvos, hogy jobb kerülni, a másik meg... Istenemre nem tudom miért mondta azt, amit mondott, de szerintem az nagyon nagy butaság.

Egyébként, milyen életszituáció az, ahol olyan fontos lenne füvet szívnod? Vagy passzívan szívnád?

2011. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
ha nem akarsz kockáztatni akkor ne szívjál te senkiházi
2011. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

senkiházi :DDD Gratulálok, hogy ennyiből sikerült megállapítanod, hogy senkiházi vagyok :D


Sajnos bizonyos szituációkban elengedhetetlen a teljes ellazulás... Fű nélkül nem megy és semmi más nem tudja helyettesíteni :(

2011. okt. 11. 14:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Magyarán lelkileg függő lettél, gratulűlok.
2011. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!