Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok! Nektek visszataszító...

Lányok! Nektek visszataszító az ha egy férfi dohányzik? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

1. mert utálom a büdös bagószagot!


2. mert undorító ha egy büdös cigis szájú ember akarna megcsókolni.

Fúj.

2011. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Már feltalálták a rágógumit is. :S:S:S
2011. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az visszataszító benne, hogy tudom, ha valaki tényleg nagyon benne van a dologban, akkor egy doboz cigi fontosabbá válhat, mint a velem töltött idő... Meg a hiány által kiváltott agresszió.
2011. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%

Nem, én is dohányzom, ezért nem zavar. Az sokkal gusztustalanabb, ha valakinek rossz lehellete van.


Mikor még nem dohányoztam, akkor sem zavart különösebben.

2011. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem dohányzok, de engem nem zavar különösebbképpen! Cigi után rágó és kész.
2011. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem zavar, csak, ha túlzásba viszi! (napi 1 doboz vagy még több)
2011. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Büdös a szája, ha rágógumizik, attól még büdös marad, tévhit, hogy a rágógumi elveszi a szagot.

Ha aznap nem is gyujtott rá, a hajában, a ruhájában benne van a szag.

Ha felmegyek hozzá, bűzlik a lakás, hiába van nyitva az ajtó-ablak, ha tőle hazamegyek, anyám tuti megkérdezné, mi van, te dohányzol? Nem, csak a pasim... :(

De nem anyám miatt nem fogadnék el egy dohányos pasit, hanem a szaga miatt. Büdös, áporodott cigiszag jellemzi őt, a lakását, a kocsiját, mindenét. Találjon magának egy cigis büdös csajt, ne engem :)

2011. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Igen zavar. Sosem állnék szóba olyannal, aki dohányzik. Már úgy értve, hogy kapcsolatot nem kezdenék vele. Meghagyom más nőknek az olyat...


Mert utálom a bagószagot. Undorító, mert ha csak 5 percet is állok egy dohányzó ember közelében (főleg ha zárt helyiség vagy szabadban felém jön a füst), akkor beszívja a szagot a ruhám, és amíg ki nem mosom, az attól bűzlik. A hajam is...

A láncdohányosok a legrosszabbak, azok, ha épp nem dohányoznak és bemennek valahova, órákkal később is megérezni a szagukat...

Na még hogy megcsókolni egy bagóst... Kizárt.

2011. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Úristen milyen kényes ribancok vagytok...már bocs.Mi az,hogy szóba sem állnál egy bagóssal?Rohadtul sok ember cigizik (kimész az utcára bmeg. és rögtön szembe jön veled egy)akkor nekik ne legyen párjuk,mert az olyan büdös??úristen...egyébként nem cigizek és lány vagyok,szerintem semmi nincs benne ha cigizik valaki -.-
2011. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

Igen, engem zavar. Soha nem jártam még olyan pasival, aki dohányzott. Nem is fogok.

3 oka van:

-Rettenetesen büdös. Ki akarna egy hamutartót nyalogatni? Rágó. Na, persze, ideig-óráig. De egy erős bagósnak már rohad a szája, annak a szagát nem veszi el a rágó. Azonkívül nem csak a szája büdös, hanem a haja, a bőre, a ruhája, az egész lakása. Kinek hiányzik ez?

- Drága a cigi. Mennyi mindent lehetne azon a pénzen venni?

- Egészségtelen, hosszú távon nem kéne egy tüdőrákra ítélt ember. Tudom, az összes dohányosnak van egy nagymamája, akit 90 évesen ütött el az autó, és egyébként tök egészséges volt. De ne áltassuk magunkat, a cigi árt a szervezetnek.

2011. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!