Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elkezdek szívni egy E-cigit...

Ha elkezdek szívni egy E-cigit (elektromos cigaretta) a metróban akkor azért megbüntethetnek? Vagy esetleg beszólhatnak?

Figyelt kérdés
úgy tudom az e-cigiből csak vízpára jön és nem számít dohányzásnak.
2011. okt. 12. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Elvileg mindenhol szívhatod, aluljárókban meg ilyen helyen persze, olyan éttermekben is, ahol elvileg nem lehet. De ha metrókocsira gondolsz, elviekben necces, sokan nem tudják ennek a szabályát, hogy mindenhol lehet, csak konfliktusba keverednél. Szerintem nem éri meg, de legrosszabb esetben leszállsz:)
2011. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Egyik haverom e-cigit szívott a strandon a medencében.

Párbeszéd közte meg az úszómester közt:

-Hé!A medencében tilos a dohányzás! Szálljon ki!

-De hát ez e-cigi!

-Akkor meg PLÁNE!

2011. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem úgy gondoltam hogy a metróban, hanem úgy hogy miközben várom a metrót :DD én is erre gondoltam hogy beleköthetnek, de most mit csinálhatnak.. semmit. múltkor egy ismerősömmel vonaton használtuk az e-cigit és alig mertem lazán kifújni mindig elhesegettem h ne lássa senki mert tényleg azt lehet hinni hogy ez füst, meg sokan gondolom nem tudják mi ez és hogy ebből nem füst jön.
2011. okt. 13. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a metrót várod, szerintem simán szívhatsz E-cigit, azért nem szólhatnak, ha ugye tudják hogy ez mi is valójában. Hozzáteszem még, hogy a párom a fősulin, ahova jár a folyosón szívta, és nem szóltak neki. Úgyhogy szerintem nyugodtan...:)
2011. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Dohányozni tilos!"

de mi is a dobányzás? -dohánytermék élvezeti célból történő elégetése.

e-cigi:

sem dohány(terméke)t nem tartalmaz, sem hőtermeléssel nem jár.


van még kérdés? 😁

2015. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a strandos sztoriról meg annyit (szerintem!!!!), hogyhogy nem tilthat ki a dohányzási szabályra hivatkozva, viszont ha például egy toll (írószerszám) van valakinél vagy valakinek a szájában, azt teljesen meg tudom érteni. balesetveszélyes lehet, elvesztése esetén egy e- cigi súlyú és szilárdságú tárgy (átbukhat a szűrőkön) víz keringetö rendszerében hibát, kárt okozhat.
2015. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!