Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Marlboro vs. Dunhill (? )

Marlboro vs. Dunhill (? )

Figyelt kérdés

Piros hosszú Marlboro, vagy fekete Dunhill? Melyiket szereted jobban?:) (ár nem számít) És miért?

Vagy gold-kék


2011. okt. 13. 13:37
1 2 3
 1/24 Man of iron ***** válasza:
12%
Kár hogy nincs olyan topic hogy "emberellenes gyilkos szerek". Az ilyen kérdések inkább odavalóak lennének.
2011. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Minek írsz te gyökér paraszt??! nem rád vagyok kíváncsi! És ajánlom nézz utána hogy a dohányzás már milyen messzire nyúlik vissza, mielőtt még itt fikázod! csíra!
2011. okt. 13. 13:48
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

én a Marlbira szavazok.


Viszont sajnos elcseszték, mert sokkal gyengébb lett, mint régen volt :S

2011. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hát igen, ezt én is észrevettem:(( meg nekem a régi semmi díszítés nélküli szűrő-papír részénél is sokkal jobban bejött:) nem volt ott semmi, csak gagyin rányomtatva a papírra hogy "Marlboro" és semmi extra.. az volt az IGAZI cigi!:)
2011. okt. 13. 13:53
 5/24 anonim ***** válasza:
77%

én a Camelt szeretem most


Jobb ára is van, az íze is jobb és erősebb is.

2011. okt. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Man of iron ***** válasza:
16%
Nagyon nagy múltja van! Ahogy a rákos megbetegedéseknek is miatta. És a baj az, hogy nem csak az a szenvedő alany aki nem dohányzik, hanem akinek az arcába fújják a füstöt. Egyébként nekem is van egy "káros" szenvedélyem, mégpedig a Tokai aszú, abból is a 6 puttonyos. Minden héten megiszok két üveggel, vagyis havonta olyan 5 üveg fogy el. Egy üveg ára 30 ezer forint, úgyhogy a csíra kifejezés nem igazán illik rám, lévén hogy már a negyvenet is betöltöttem. Az ár nekem sem számít, de ez elég egyértelmű.
2011. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
63%
Kék Marlboro, és csak az íze kedvéért heti 1-2 szál.
2011. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
62%
Man of iron inkább foglalkozzál saját magaddal senki se kiváncsi rád. Mindenki azt csinál amit akar ha nem tetszik fogj egy kötelet azt cső
2011. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Djarum Black.

Ha ízesítetlenről van szó, akkor Davidoff Classic. Az olcsók közül esetleg Camel, a többi egy kaptafa, ezek mellett elbújhatnak.

2011. okt. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Man of iron : hihetetlen milyen arogáns, és szánalmas ember vagy(: inkább foglalkozz a saját dolgaiddal, ne a máséval hülyegyerek. ha nem tetszik, szard le! nem érdekel, csak "minket" hagyjál békén!!!!
2011. okt. 13. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!