Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy álljam meg? (Kérdésed...

Hogy álljam meg? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ez a harmadik nap hogy nem fogok rá gyújtani,meg fázás miatt.

Ahogy kezdek jobban lenni,úgy kívánom a cigit.

Most készülök munkába,és a munkám miatt 100 % ig biztos hogy ott nem fogok tudni rá gyújtani,mert eddig sem lehetett.Esetleg délután ha haza jövök.

Mit csináljak hogy ne kívánjam a cigit??És hogfy végleg abba tudjam hagyni!?

Köszönöm a válaszokat!!!!!


2011. okt. 19. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben nikotintapasz?
2011. okt. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az semmire nem jó. Mondjuk akarterő, rágó, cigirágó, e cigi az ázsiából ezeröccázé, ami tök ugyanaz mint a legdrágább. na meg ilyen kisebb trükkök még, bár ha neked maga am egszokás hiáynzik, nem pedig a nikotin.
2011. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hete nem gyújtottam rá, és úgy csináltam, hogy ha rá akartam gyújtani, megittam egy nagy pohár vizet, + elrágtam egy negyed nikotinos rágót. Kb napi 4-5- ször. Az első 5 napban. A 6.nap már se rágó,se víz nem kellett. Azóta mintha sose cigiztem volna. 9 évig dohányoztam, napi átl.10 szálat.
2011. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megváltoztatosd a tudatállapotodat,tök egyszereű letenni,az a gondolat ,hogy kivánod,csak illúzió.ezt kell bevésni az agyba
2012. jan. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!