Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez most nikotinmérgezés?

Ez most nikotinmérgezés?

Figyelt kérdés
Az előbb jöttem haveromtól, ahol vizipipáztunk. Csak én szívtam belőle szinte, és émelygek, szédülök, lassan mozgok, és kicsit remegek is... nem cigizek, csak néha napján szoktam vizipipázni, amikor mód van rá, de ilyennek még nem éreztem magam tőle.
2011. okt. 24. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:

mi volt a vízipipában?

mennyit szívtál és mennyi idő alatt?

allergiád van?

hány éves vagy?

mit ettél ma?

mit ittál ma?

2011. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igaz már tegnap volt, de előtte ettem melegszendvicset. A pipában ha jól emlékszem cseresznyés dohány volt, keverve ilyen dohány kaviccsal vagy mivel. A pipa már kicsit öregecske, és nehéz szívni, de szinte csak azt szívtam folyamatosan, tisztán levegőt nem nagyon vettem közben. Amugy 19 éves vagyok. Inni viszont nem nagyon ittam tegnap. Viszont nem vagyok az az alergiás típus, néha kiön rajtam, ha parlagfű szezon van, de nem vészesen. Ha megfázok, az sokkal rosszabb.
2011. okt. 25. 15:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Amugy bocs, hogy nem tegnap válaszoltam, de a rosszullét miatt muszáj volt lefeküdnöm aludni.
2011. okt. 25. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges, bár asszem már nem nikotinos a vp.
2011. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, én is nagy vízipipás vagyok :D

a cseresznyétől én is rosszul voltam, hánynom kellett fájt a fejem, szörnyű volt!

azóta soha nem szívtam cseresznyés dohányt, legtöbbször mentolosat szívok.

Azóta jól vagy már?:)

2011. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azóta már igen :)

jó is az a vizipipa, főleg ha hosszú volt a nap :) most mondjuk kifogytunk a dohányból, és majd haverom vesz legközelebb, ha kap fizetést,de túlzásba mostantól nem fogom vinni :)

2011. okt. 27. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
:) jó pipázást. am milyen ízűeket próbáltál már? írjál véleményt is az ízekről h milyen volt
2011. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szívtam már kókuszosat, az szerintem nagyon jó :) almásat, az is nagyon jó, mentolosat viszont még nem próbáltam. Amugy sok félét szívtam már, volt köztük elég rédekes nevű és ízű is, de azt most meg nem mondom, hogy pontosan milyen. Általában inkább gyümölcsöset szoktunk. A másik nagy kérdés az a szén, legalábbis nálunk. A kerek alakú öngyulladós, az a legjobb, de sajnos hamar elfogy. Haverom viszont vett asszem 1200 Ft-ért vagy 100db napba dobós kókusz szenet, és hát meg is bánta :D
2011. okt. 27. 22:53
 9/9 A kérdező kommentje:
viszont most vett egy banános vaníliásat, vagy milyet, aminek olyan íze van mint a gyerekfogkrémnek :D
2011. okt. 31. 13:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!