Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerinted melyik a legbüdösebb...

Szerinted melyik a legbüdösebb, kevésbé büdösebb cigi?

Figyelt kérdés
Úgy értem, melyik szagát lehet erősebben/kevésbé érezni ruhán, szájon. És még annyi, hogy a piros marlboro mennyire büdös? Mert én azt szívok, de így nem érzem a szagát:D Ha lehet, akkor a kérdésre válaszoljatok, nem vagyok kíváncsi a dohány ellenesek véleményére. Köszi.
2011. okt. 29. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Minden cigi undorítóan büdös.

Szerintem nincs belőle kicsit büdös meg nagyon büdös...

Így a hazsnálója is rendkívül büdös lesz tőle, a szája a fogai mindene, fujj. Már belegondolni is rossz...

2011. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a gyengébb, fehér cigiket illetve a mentolosakat nem lehet annyira erősen érezni. Egyértelmű hogy az erős cigiknek erősebb a szaguk, valamint a proli cigiknek is.
2011. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első: nincs olyan cigi ami undorítóan büdös.
2011. okt. 29. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
De az összes az.
2011. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na jó, egy van. A füves:) De egy nemdohányzónak persze, hogy az összes nagyon büdös. Ha dohányoznál tudnád, hogy miről beszélünk.
2011. okt. 30. 01:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire otthon vagy a témában, hogy kijavítgatod a másikat, akkor minek kérdezel? Szerintem is az összes büdös, és undorító. 5 évig dohányoztam, csak hogy ebbe már ne kössél bele.
2011. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!