Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cannabis rombolja az agysejt...

A cannabis rombolja az agysejteket?

Figyelt kérdés

2011. nov. 1. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

butít annyi szent

de hogy ezt az agysejtekkel éri e el, azt nem tudom


a gondolkodás tompa lesz és lassú a reflexek is, ha telítődik a szervezetben


és évek kérdése mire kiürül.

2011. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem pusztítja az agysejteket, mert máshogy hat. az eki, az inhalánsok, meg az alkohol, az szokta.
2011. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Önmagában biztosan nem. De ha elszívod azt a füves cigit, netalántán süteménybe rakod akkor semmi sem garantálja hogy ugyanannyi sejted marad. Több nem lesz tőle az biztos.
2011. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Azt nem tudom hogy rombolja-e (szerintem nem), de a hosszútávú memóriád roszabb lesz tőle az biztos
2011. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Annyit tudok róla, h huzamosabb ideig való használata a hím ivarsejteknek tesz be nagy %-ban.
2011. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én pont úgy tudom, hogy a hímivarsejteket békén hagyja. Unokatesóm férje 10 éve mindennap (szó szerint) elszív 3-5 füves cigit, és amikor az első gyereküket tervezték, megkérdezte az orvost, lehet-e bármilyen hatása a gyerekvállalásra. A doki azt mondta, hogy a nemi vágyat csökkenti, de azon kívül semmi.


Van viszont egy nagyon negatív hatása: eltompítja az embert. A szervezet hozzászokik az eufórikus állapot előidézéséért felelős dopamin jelenlétéhez, és ha nem kapja meg, az ember környezetében minden szürkének, egyhangúnak, unalmasnak tűnik. A haveri körömben van ember, aki évekig rendszeresen szívott, és most olyan passzív szegény, mintha folyamatosan félálomban lenne.

2011. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 glaslo1 ***** válasza:
4%
Nem csupán egy bizonyos idő elteltével ÉLETED VÉGÉIG HÜLYE LESZEL!!!!Javaslom inkább az alkoholt MINŐSÉGIT ÉS MÉRTÉKKEL!!!--Az tuti kiürül!!!
2011. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
tapasztalatom (~15 év) szerint nem hülyít, az ivarsejteknek sem tesz be (2 egészséges gyerek), viszont halálosan ellustít.
2011. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem inkább füvez mint piálj.
2012. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!