Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet házilag cigipapírt...

Lehet házilag cigipapírt készíteni?

Figyelt kérdés
Ha lehet hogyan?
2011. nov. 5. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy újságot, feldarabolod és annyi.
2011. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mert a cigipapírnak pont az a lényege,hogy finom, vékony papír. Te otthon csak vastag, undorító kartontrutymót tudnál csinálni maximum,ami alkalmatlan a dohányzáshoz. De ha nagyon rá vagy állva a témára,akkor én a cipősdobozokban lévő vékony papírra gondolnék, vagy teafilter papírra és hasonlók.
2011. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
Nem mert a mai cigipapírok én hüvelyek már olyan mikroporózus papírból vannak hogy kívülről is "lélegzik" a cigi. A dohány árához képest ezen nem érdemes spórolni.
2011. nov. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A válaszolóknak igaza van, én viszont nagyon kreatív akartam lenni, így hát leírom amit én alkottam:

először is csináltam csigát, kb 2-3 centi hosszú, sima papírból is jó, aminek a belsejébe raktam egy kis vattát vékony rétegen, ezt összetekertem, úgy hogy lehessen rajta keresztűl szívni.

A cigipapír, 7-12-13 centis sütőpapír, amit csak simán rátekersz egy vastagabb ecset nyelére, ezt jól összefogod, és cukrosvízzel bekenegeted ott, ahol a kiálló széle van, ezt jól rásimítgatod, és ha lehet az a cukrosvíz, az cukorlodat legyen, mármint olyan cukros, amennyire csak lehet.

Ezt a hüvelyt tedd meleg radiátorra, vagy csak hajszárítóval szárítsd, vagy csak simán arrébteszed a polcr vagy akárhova, száradni.

ha ez megszáradt, húzd le az ecset nyeléről, és tedd bele a csigát, ami ha ki akar esni, tegyél a belsejébe több vattát. és ha ezek végül egymásba szorultak, akkor megtömheted azzal, amivel akarod, persze ezt úgy csináld hogy fogsz egy fogpicskálót, vagy valamit, ami belefér a hüvelybe, és tömködsz, leütögedsz, tömködsz, leütögetsz ... ha kipróbálod ráérzel :) am lehet hogy kicsit rossz lesz az íze a pörkölt cukor-papír keveéktől, én ez szegfűszeggel korigálom :) én csak ennyire tudtam jutni a házi cigiben, de még nem próbáltam gyantával, de az nem biztos hogy leég, max ha nagyon vékony csíkkal ragasztózol :D FELŐLEM ENNYIT A HÁZI CIGARETTÁRÓL!

2013. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
adom az ötletet utsó most tekerek egy sütőpapirosat unom már a bibliát kíváncsi vagyok
2020. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!