Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 3 éve dohányzom, piros cigiket...

3 éve dohányzom, piros cigiket, tehát nem vagyok kezdő dohányos. Mégis most elszívtam két szálat 20 perc alatt (nyilván ezt sem először) és marhára szédülök. De kb úgy, mint első szálnál életemben. Elég fura, ez mitől van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:04
 1/9 anonim válasza:
Valószínűleg kevés oxigént kapott az agyad. Menj ki a friss levegőre, ülj le egy székre vagy nem tudom, hátha jobb lesz. De ha nem bírod, akkor ne szívj annyi cigit, hogy szédülj.
2011. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mikor dohányoztam, napi egy doboz elment kék multiból.

Egyszer kipróbáltam a piros cigit, fél órán keresztül szédültem tőle, pedig soha nem szédültem cigitől.

2011. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy én is napi egy dobozt szívtam mindig is pirosból sajnos, meg most is. Csak ma későn keltem, ezért most volt az első kettő. Gondolom ez lehetett a ludas.
2011. nov. 5. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen cigit szívtál? Én világ életemben pirosat szívtam mindenből, marlbi, l&m, a legerősebb camel, a legesőebb pall mall, minden. Mégis a piros david offtól, vagy nem tudom melyikszínűtől, a lényeg hogy a legerősebbtől úgy megszédültem hogy járni nem tudtam.
2011. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Piros Bond.
2011. nov. 6. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán csak kevés oxigénhez jutott a szervezeted. Az utolsó vagyok. Mióta már "csak" kék multit szívok, vagy valami hasonló erősségűt, azóta vettem észre magamon hogy ha egész nap nem cigizek, csak mondjuk délután 4-5 körül egy kicsit megszédít. Mintha megittam volna 1-2 sört olyan lesz kb. Pedig már elég régóta cigizek.
2011. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szédültök tőle, de nem rakjátok le. Szép. Mit gondoltok mennyire lehet az káros ha már szédültök? Gondolom nem 50 évesek vagytok.
2011. nov. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok és nem szerepelt a kérdésben, hogy "szerinted hány éves nem vagyok?" sem az, hogy "Szerintetek miért nem rakom le a cigit?"

Ehhez legyetek kedvesek tartani magatokat.

2011. nov. 8. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamit azt sem értem hogy azért mert egyszer megszédült az ember miért kéne lerakni. OKé baromira káros, majd le is fogom rakni de nehogy már a csapból is ez folyjon...
2011. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!