Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet ilyen cigiket kapni...

Hol lehet ilyen cigiket kapni Pest megyében? Vagy rendelni?

Figyelt kérdés
Merilyn Slims Vanilla, Unitas Excellent Sweetie(epres), Unitas Excellent Exotic Mango, Unitas Excellent Lemon Mint, Marlboro Strawberry?? Meg hasonló különleges cigik? :D
2011. nov. 9. 11:21
 1/5 Baby Firefly ***** válasza:
Ne Budapesten próálkozz vele, dde ha találsz megtapsollak .. biztos nagyon finom lehet :)
2011. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Marlboro Strawberry? Ez engem is érdekelne. Ha találsz szólj hogy honnan szereztél.
2011. nov. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont ilyen márkát ugyen nem találtam, de szinte ugyanezeket megtaláltam Monoron, a Tabac-ban!! Sajnos epres Malbi nincsen, de van mangós, mojitós, kólás-rumos(Cuba Libre; ezt vettem tegnap), meg valami ízesített még
2011. nov. 19. 08:52
 4/5 A kérdező kommentje:
És pl. a Cuba Libre csak 535 Ft volt a Tabac-ban ;)
2011. nov. 19. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobb készleteket én eddig a Tesco vevőszolgálati pultja melletti dohánypultban láttam. Nem nagyon értek a márkákhoz, de voltak mindenféle ízűek, elég nagy a választék.

Monor, Tabac, de kicsi a világ! :D

2012. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!