Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a dohányzásban?

Mi a jó a dohányzásban?

Figyelt kérdés
nem értem hogy akik szívják a cigit azok csak rászoktak,menőzésből,vagy különleges íze van-e a ciginek... 13/L és nem akarok cigizni SOHA :)
2011. nov. 13. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem jó, csak függőséget okoz
2011. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Igen, a legtöbben függőségből cigiznek, de ne szokj rá mert nem éri meg. U.I: Én is cigizek, és nem akarok leszokni, max levezetem vele a stresszt.
2011. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én se szeretem a cigit, de mostanában néha szívok egy-egy szálat, még hozzá a Djarum Cherry cigit, mert nagyon jó íze is van. Ha gondolod életedben egyszer majd próbáld ki. Feszültség levezetésnek sem utolsó.
2011. nov. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet szavakkal kifejezni, annyira jó.
2011. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jó stresszlevezető.
2011. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Stresszoldó hatása van, vagy unaloműzés. Leszokni nagyon nehéz róla, mert megszokod a mozdulatot, meg azt hogy kimész rágyújtani. És idegesebb is leszel emiatt, szóval ne szokj rá. Ha leszokták el is hízhatsz tőle, mert cigi helyett inkább eszel hogy lekösd magad.
2011. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne is szokj rá!

Nálam stresszlevezető, meg úgy vagyok vele, hogy ennyi belefér az életembe! Nem iszom alkoholt egyáltalán, nem élek semmi más droggal. Na meg persze a kávé...

2011. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hiába káros akkor is kellemes!

persze ha először szívod és még ráadásul sz@@r cigit is próbálsz ki az undorító lehet.

de am van egy különleges íze, hangulata, és nem is az, hogy nyugtatna, hanem eltereli a figyelmed más dolgokról.

13 évesen még fujjogsz a dohányzás ellen de kíváncsi vagyok, hogy akkor mit fogsz mondani ha már 2-3szor kipróbáltad a cigit

(persze nem 13 évesen)

2011. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon káros, de nagyon kellemes. Tudni kell mértéket tartani, úgy a rituáléja is nagyobb. Alapból nem lenne olyan káros ha az embereken nem napi átlag másfél 2 dobozt szívnának el. Sokan meg nagyon rászoknak. Nézd, én is dohányzok, de tartom magam ahhoz hogy majdnem mindent lehet csinálni, mértékkel. 13 évesen még én se értettem hogy mi a jó benne, aztán más emberek, más szokások. Bejött az első alkalom.
2011. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kikapcsol. Részemről egyfajta lázadás. :) Nem tervezek rászokni; most napi egy szálnál tartok, de pl. egy hete elfogyott a cigim, és nem is hiányzik, pedig azért jópár dobozzal elszívtam már. Remélem, maradok is ennyinél. :) Amúgy tényleg jó a hangulata... Nyáron mindig kimentem, néztem a csillagos eget, lefküdtem a földre, jó langyos volt még akkor. Hiányzik az az idő. :\

16L

2011. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!