Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ausztriában vmi különleges cigi?

Ausztriában vmi különleges cigi?

Figyelt kérdés

Hy! Nemsoká megyek Bécsbe tudtok vmi különeges cigit!? Eddig csak Pink Elephant-ot; Black Devil-t meg Marlboro flavour 4 mix-et vettem!

Vam még vmi különleges amit itthon nem lehetkapni??? Árat mondj ha tudsz!!


Köszi


16/F


2011. nov. 16. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Djarum Chocholate. Egyik osztálytársam szokott kijárni oda, és olyankor mindig hoz. Állítólag baromi jó, én még nem kóstoltam.


Egyébként nem kamuzok, tényleg van ilyen. Az ára szerintem legalább egy ezressel több mint egy itthoni drjarumnak.

2011. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Matthew001 ***** válasza:
100%

Különlegeset nem tudok, viszont amit nem lehet kapni M.o.-n és nagyon jó fajta az az Ernte23.


20/F

2011. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd a click'n'roll-t! Az különleges. Vagy mentolos, vagy nem.
2011. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit elkéstem, de van Black Devil cigi cseresznye, vanillia és csokoládé ízben. Élvezhetőségben is valahogy így jönnek egymás után, a cseresznyés nekem nagyon nem jött be, a vanillia elég jó, a csokis meg egyenesen fasza. Csoki ízű a papírja is...
2011. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!