Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet-e 'dohányozni' minden...

Lehet-e 'dohányozni' minden káros anyag nélkül?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van-e olyan dolog, amiben nincs dohány, tehát nikotin sem, de attól lehet füstölni:)Vizipipát lehet így használni vagy bármi mást? Jó lehet azok számára akik azt mondják, hogy nem a nikotin miatt cigarettáznak, hanem magáért a tettért csináljak.Létezik ilyesmi?
2011. nov. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az elektromos cigaretta (e-cigi). A dohányzás "élménye" megvan, de se nikotin (van nikotinos is) se kátrány, se büdös, se tiltott hely, ahol ne lehetne használni. Ráadásul, egy egyszeri nagobb beruházás után tized annyiba kerül, mint a rendes cigi.
2011. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eleg tanacstalan vagyok.Nem tudom mi mi az.Ez az e cigi tetszik,de mit kell hozza vasarolni,hogy:hasznalni tudjam,tehat tudjam tolteni stb.Nem kell hozza nekem nikotin.A lenyeg hogy mukodjon es ne legyen hagyomanyos cigi illata,hanem vmilyen gyumolcsos esetleg mentolos.Hetente kb 1-2szer kellene hasznalni.Ezeknek h megfeleljen mibol mennyi kene?
2011. nov. 22. 15:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Például NET-en is lehet rendelni. Már nagyon sokféle van, olyat érdemes választani, amihez a készletben tartozik két akkumlátor és töltő, és un. patronos. A két aksis azért jó, hogy az egyik mindig legyen töltött állapotban. A patron fajtája szerint lehet nikotinos, három féle nikotin tartalommal (erős, közepes, gyenge), illetve lehet nikotinmentes, és sokféle aromával. A későbbiekben csak a patronokat kell megvenni. Általában öt darabos kiszerelésben. Ami a cigarettát, mármint a készüléket illeti rengeteg féle kivitelben van, tetszés, izlés szerint választhatsz. Azért nem ajánlok konkrét márkát, mert én még a legelején vettem, azóta nagyon kibővült a választék és az ára is lejjebb ment. Érdemes alaposan körülnézni a NET-en.
2011. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!