Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátnőm nem normális,...

A barátnőm nem normális, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és én is dohányzunk. Amíg én rendszeresen Ő csak akkor, amikor hétvégén koktélozunk, vagy otthon forró csokit iszunk, ilyesmik. Akkor is rágyújt ha nagyon ideges, feszült. Minden egyes alkalommal miután rágyújt, kezet, és fogat mos, és a kézfejét lefújja testpermettel, közben pedig azt a kezét amelyikben nem tartja a cigit, a zsebébe dugja, hogy azt ne érje el a kellemetlen szag. Miért? Minek gyújt rá, ha nem bírja a cigaretta szagát? Szerintem ez nem normális dolog.
2011. nov. 23. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert menő.
2011. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Apropó, mi a fene az a testpermet?
2011. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Mánia.
2011. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy így titkolja otthon a család előtt hogy dohányzik..Tudod aki nem bagózik az nagyon hamar kiszagolja hogy ki bagózott és ki nem..
2011. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan ismerősöm van, aki attól még, hogy cigizik, nem akar büdös lenni. Alapvető igényesség, ami sajnos manapság hiánycikk, és hülyének nézik miatta az embert.
2011. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem akar igénytelennek tűnni hogy bagószagú, vagy titkolja (esetleg szégyeli?) hogy dohányzik.

Erre a kettőre tudok hirtelen gondolni. De szerintem is a legjobb az lenne ha leszokna

2011. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő nem titkolja és nem is szégyelli, hogy dohányzik, mindenki tudja, a barátai, a szülei. Már nagyon sokszor próbált tejesen leszokni, de jön egy nagyobb probléma, és újra rágyújt. Azt magyarázza mindig nekem, hogy attól, hogy sokszor szüksége van a cigire, arra nincs, hogy a keze, a haja, és a szája büdös bagó szagú legyen, és nem a dohányzást, de azt, hogy jobban hasonlít egy hamutálra mint egy nőre szégyelli. Nem bírja ki, hogy érzi ahogy a cigi íze, megragad a fogán és ha megszólal árad ki onnan a bűz. Szerinte ez igényesség, szerintem meg ostobaság, és jókat szórakozom rajta..
2011. nov. 24. 08:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek: Én 4 hónapja szoktam le, és a munkám során naponta több száz emberrel beszélek minden nap. Mondhatom bártan, mert mostmás tisztán érzem én is, hogy egyszerűen undorító a dohányos emberek szaga. Savanyú, és büdös. Amit a barátnőd csinál, az a legkevesebb, mivel igényes magára. Ez nem butaság, hanem mondanám inkább példamutató magatartásnak, ha lehet egy bagósra ilyet mondani. A legalapvetőbb emberi dolgok egyike a higiénia, ezért nem kell a barátnődre furán nézni. :)

Ez a normális dolog szerintem!

2011. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!