Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leggyengébb cigaretta...

Armored kérdése:

Melyik a leggyengébb cigaretta dohány, cigaretta hüvely kombó?

Figyelt kérdés
Mostanra túl drága lett a cigaretta (legalábbis nekem) ezért töltöm a cigarettát. Viszont mivel én fehér színűt szívtam, vagyis a leggyengébbet (csak a mozdulatsor, és az dohányzás átélése miatt cigizek), ezért szeretném tudni milyet vegyek dohányból és hüvelyből, hogy hasonló erősségű legyen. (A offolókat kérem ne írjanak ilyen "semelyik", meg ne dohányozz, meg hasonló dolgokat, úgysem azért fogok leszokni róla, és tisztában vagyok a káros hatásaival is, de amelyik dohányos azt mondja egészséges az van teljesen meghülyülve. Előre is köszönöm.)
2011. nov. 23. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Barna vagy kék Sopianae dohány+hüvely(Nem nagyon szoktam "töltős" cigit szívni ezért nem tudom).


Esetleg vegyél elektromos cigit.

2011. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első ha nem töltöd a cigit ne szólj bele.Ne vegyél barna szofi dohányt mert az erős.Kék szofi dohányt vegyél,hüvelyből én kék goldent használok,de vehetsz szofi hüvelyt is ha gondolod.
2011. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van már szürke dohány is. De tök mindegy, csak töltsd gyengébbre!
2011. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!