Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legerősebb cigi, ami kapható boltokban?

Figyelt kérdés
Fekete DunHillt szívok már egy ideje, de érdekelne h van-e azon kívül még vmi említésre méltó? (Az összes marlboro próbálta, a kék dunhillt szintén, az ilyen bond-félék erősebb fajtái meg nem érdekelnek.)
2011. nov. 30. 19:49
1 2
 1/11 aszomszedneni válasza:
p20
2011. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
piros davidoff a legdurvább sztem
2011. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Munkás, Kossuth :D
2011. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
1%
Megtudhatnám, hogy hány éves vagy??
2011. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18 éves multam ha annyira érdekel
2011. nov. 30. 20:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Megtudhatnám hanyas a lábad?

:D


amúgy ha erőset akarsz, töltsd magadnak.. bár nem olyan minőségi mint egy Dunhill, de pl a betonszofis dobozon ugye asszem 10es van írva. A csomagos dohányon az van, hogy ha jól megtömöd, meg erősebb szűrőt használsz, akár 17es is lehet..:D nem egészséges, de durva, ha erős cigit akarsz, az az :D de vannak minőségi dohányok is, és ha azokat nagyon kiszárítod, kaphatsz jó erős cigiket :D mondjuk úgy nehezebb megtölteni, mert már szaggatja a szűrőt, de töltöttem már énis olyan erős cigit, hogy a fekete dunhill hozzá képest semmi volt :D

2011. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fekete dunhill (?)
2011. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aszomszedneni válasza:

az a baj, hogy a minőségi cigiknél a legerősebb is igen gyenge,úgyhogy lejjebb kell adnod a szintet, szóval vagy sodord magadnak (ehhez a kék DRUM-ot ajánlom)vagy vegyél szivart / szivarkát ...

talán még a MUSTANG vagy a régen piros volt most fingom sincs milyen színű PALL MALL lehet erősebb bár az is elég tré

2011. dec. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Valahol azt olvastam, hogy már EU-s előírás szabályozza a határértékeket, és 1 mg-nál nem lehet több a nikotin. Ha ez tényleg így van, akkor a legális kínálatban nem fogsz találni erősebbet.
2011. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 csesztedxD ***** válasza:
Hiatalosan a Djarum összes cigije,"érzésre" szerintem a puhadobozos cigik pl. Sympohnia,barnaszofi,mustang,stbstb .:D
2011. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!