Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen módszerek vannak, hogy...

Milyen módszerek vannak, hogy cigizés után ne érződjön a ruhán, a hajon, a szájban a cigiszag?

Figyelt kérdés
Dezodor, rágó ilyenekre gondoltam
2011. dec. 3. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
felejtsd el az ilyesmit. aki nem cigizik, az érezni fogja, aki meg elég régóta cigizik, az akkor sem, ha nem csinálsz semmit.
2011. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Elsőnek van igaza!

Dezodort pedig semmiképp se fújj rá,szerintem attól csak még rosszabb,ilyen ápolatlan,keserű szagod lesz!

2011. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
ahogy az első mondja.
2011. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nincsenek ilyen módszerek. Mindenképp érződik. A rágós-cigis szag pedig még undorítóbb, mint a sima cigiszag :S
2011. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
El lehet tüntetni, ez marhaság. Parfüm, dezodor, rágó, vagy egy jó nagy séta, a levegőn kiszellőzik a ruhád, úgy is.
2011. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Akkor is érződni fog. 8 évig cigiztem. Amit utolso irt, azt akkor én is igy gondoltam. ha kint sétáltam (boltba mentem), visszajöttem, nem éreztem a cigit a ruháimon. most nem cigizek már, és igy teljesen másképp érzem a cigi szagát, simán megérzi egy nemdohányzo. csak a mosás segitt a ruhán.
2011. dec. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

első 2 marhaságot ír!!!

ne érződjön hajon?

-cigizz sapkában kapucniban MINDENKÉPP SZABAD LEVEGŐN!

szájban?

-fogmosás, kajálás, esetleg rágó

kezedet meg jól megmosod VAGY egy olyan nejlon kesztyűt vegyél fel ami a hajfestékes dobozokban van.

ÉS AMI ELENGEDHETETLEN:

legalább 10 perc séta a SZABAD LEVEGŐN!

2011. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 spongyi válasza:
48%

Figyu szerintem a legegyszerűb és legjobb módok:

Haj:

fogalmam nincs szerintem azt nem kell mert úgyis minden nap vagy minden pásnap egyéséges hajatmosni VÍZEL am meg 1-2-szer hetente samponal

Ruha:

vegyél egy börkabátot vagy bördzsekit az 10-15 perc után a szabadlevegún viszaveszi a bőrszagot

Kéz:

fogsz egy kois füvet levelet akármit és bedörzsölöd majd megmosod vízel (pl veszel egy ásványvizet)

Száj:szentígazából amikor lehelsz nem csak a szád szagán érzik a szagot mert aminek más szagunak klell lenni az a tüdő légcső ajkak

tüdő légcső:egyszerűen 10 perc cigifüst és más hasonló szagú füst mentes levegőzás esetleg virágszagolgatás

száj és ajkak:veszel egy zsömlét amint szépen lassan jól megrágva megeszel utána iszol egy kis vizet vagy valamit utána rágózol és miközben rágózol nyalogatod az ajkaid utána ha má nincs íze akkor kiköpöd és jöhet egy kis duma ahaverokkal vagy bármi a lényeg h vársz egy 10 percet és kész

2012. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!