Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füveznél, ha nem lenne illegális?

Füveznél, ha nem lenne illegális?

Figyelt kérdés

Elképzelhetőnek tartod?

Tudom sokan úgy vannak vele hogy aki füvezni akar,annak nem szab határt némi törvényszegés.

Én például szerintem alkalmanként füveznék,ha legális lenne.Néhányszor kipróbáltam,de ennyi.Néha napján 1-2 barátunkkal eszünkbe jut hogy kéne,de akkor egyből jön hogy "de kitől",meg "honnan",de " ő nem biztos forrás",ő meg "ismerős" ,meg mégicsak...stb.


Akit felzaklat a kérdés,vagy csak prédikálni akar,az távozhat.



2011. dec. 9. 06:20
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%

Nem füveznék. Ismerősömék kint voltak most Hollandiában és beültek egy cafe shopba,, azt mondták jó volt :)

Nem tudom...ez engem nem vonz, de lehet én vagyok már öreg :) Egy jófajta 1-2pohár bor jobban felvillanyoz

28/n

2011. dec. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
ha legális lenne sem próbálnám ki. Nem érzem hiányát annak amit adhat. Nem ítélem el aki megteszi, mindenki maga tudja.
2011. dec. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
34%
Nem füzveznék. A füvezés annak való, aki unalmában nem tud mit csinálni. Én nem unatkozom, nem vágyom gagyi izgalmakra.
2011. dec. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahogy írtad is,akit ez érdekel azt nem a törvény fogja megállítani, ahogy a tolvajt és a gyilkost sem állítja meg.Korábban a baráti társaságom nagy része bulik alkalmával füvezett,akkor sem érdekelt!
2011. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Inni is szabad, dohányozni is szabad, mégsem teszem egyiket sem.

Az egészségem fontosabb - és, ha már valami tudatmódosító kell ahhoz, hogy jól érezzem magam egy buliban, akkor már megette a fene az egészet.

27/F

2011. dec. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Érdekes.Eddig nem megosztó!Most még inkább várnék válaszokat,jöhetnek.


Utolsó te szerencsés alkat vagy :)

2011. dec. 9. 06:46
 7/42 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem próbálnám ki.
2011. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
12%
Miért tennéd tönkre az egészségedet? Tudod, hogy árt. Ennyire unatkozol? Találj magadnak más örömforrást. Mondjuk kockás has fejlesztés tornával!!!!!!!!!!!!!! sokkal jobban néznél ki, mint agysejted pusztítása közben. :-(
2011. dec. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nem füveznék. Semmin nem változtatna, ha legalizálnák, ahogy magad is írtad, aki akar füvezni, az úgy is megtalálja magának a lehetőséget, ha illegális, aki meg nem akar, az nem füvezne akkor se, ha legális lenne.
2011. dec. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
67%
így is, hogy az. szóval igen, és örülnék neki, mert nem lenne annyira melós beszerezni.
2011. dec. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!