Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Első cigizésnél milyen cigit...

Első cigizésnél milyen cigit ajánljátok melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 18:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Elsőre a Djarum Blacket ajánlom :D :D
2011. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért mert még ki akarja próbálni, nem akar rászokni. Én se akartam, csak aztán meg rászoktam. Egyébként itt mindenki mást fog mondani, mindenki azt ami a kedvence. Én Marlboro Gold Touchal kezdtem, felesbe szívtam egy haverommal, szerintem vagy azzal érdemes, vagy pedig kék multival kezdeni a próbálgatást. De én nem szoknék rá a helyedben, viszont bele se szólok, mert a te életed, a te döntésed.
2011. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én egy évig cigiztem..sok mindent kipróbáltam..marlboro ,kék szofi,ezüst west..ezeket szerettem a legjobban
2011. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én a fehér Dunhillel szoktam rá, azóta a kedvenc márkám, de szeretem az ezüst malbit is. A bondot nem ajánlom, annak valami retek íze van. A sophinak is érdekes az ízvilága, de viszonylag olcsó, abból a narancsot ajánlom kezdésnek.
2011. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: mond már meg, mit érsz te azzal a fehér dunhillal? Menőnek menő, én elhiszem, de semmi ereje nincsen.
2011. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Zsopszika válasza:
Figyelj...ha még életedben nem cigiztél, valami nagyon gyengével kezdd. Attól is köhögni fogsz. Ha lány vagy,akkor valami vékonyat...mondjuk vékony fehér west-et...az 560 ft. Ha fiú vagy, akkor pl fehér bond-ot az asszem 580, vagy lehet, hogy már több... De az én véleményem, hogy ne hallgass az okoskákra, akik azt mondják, hogy piros malbi forever. Mert akor meg fogsz halni kb úgy fogsz köhögni...
2011. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mindegy, remélem te is beledöglessz, ha rászoksz és anyagilag is padlóra tesz.

Egyébként nem vagyok dohányzás ellenes, én csak a passzív dohányzást ellenzem. Természetesen arra nem vonatkoznak a "jó" kívánságaim, aki csak saját magát mérgezi, távol az egészséges tüdőktől.

Ja, és igen, jöhetnek a piros kezek! :-)

2012. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na milyet vettél? Milyen volt?
2012. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!