Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nah! Az a kérdésem h meglehet-...

Nah! Az a kérdésem h meglehet-e állni a növésben a cigarettától? 15 éves vagyok 167 cm és eddig csak 2 dobozzal szívtam kb de csak narancssárga Pall-Mall-t! Leszoktam róla! Normális Kérdéseket! KÖszönöm

Figyelt kérdés
Válaszokat !
2011. dec. 22. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Igen, megállsz. szerinted a hupikék törpikék mit csinálnak?
2011. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondom normális választ ! -.-
2011. dec. 22. 21:55
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Az első válaszoló nagyon nagy butaságot írt! Mindenki tudja, hogy a törpikék a mértéktelen ezüstkolloid fogyasztás miatt olyan kicsik!
2011. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Konkrétan azt írtad, hogy normális kérdéseket. Miért cigiztél?
2011. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha csak két dobozt szívtál el az még nem befolyásolja. Elmondom neked hogy az is ártalmas ha 2-3 szálat elszívsz mert könnyedén rászokhatsz, de ha már tényleg abbahagytad és tényleg annyit szívtál amennyit ide leírtál, akkor elméletileg még semmi bajod nem lehet. De könnyebben eshetsz kísértéseb csak hogy tudjál róla.
2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszodat ! és abba hagytam és télleg csak annyit ! ?) szóval akkor nem fogok meg állni a növésben ? :)
2011. dec. 22. 22:03
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
2 dobozzal még rá se szoksz. Minek szívod úgy hogy nem vagy tisztában a következményeivel...
2011. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
sok disznóságot okozhat a dohányzás, de a növésben nem állhatsz meg, a hormonokkal nem csinál semmit.
2011. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
így igaz. egyébként gáz hogy két dobozról leszoktál:D ember bárcsak én is ennyit szívtam volna el:D
2011. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%

"sok disznóságot okozhat a dohányzás, de a növésben nem állhatsz meg, a hormonokkal nem csinál semmit."


A cigiben lévő rengeteg méreg, a tüdőből kiindulva a vér valamennyi részecskéjét átjárja. No már most ez a vér táplálja a hajszálereken át a sejteket, mirigyeket hormonokat is. Hogyan állíthatod, hogy épp a növekedési hormonokat kerüli ki? Én sem állítom, hogy a 2 doboz cigi megállítja a kérdezőt a növésben, de ha úgy marad, akkor magára vessen.

2011. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!