Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most mi lesz a dohányosokkal?...

Most mi lesz a dohányosokkal? Sehol nem szívhatják?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a tereket utcákat is fel kamerázzák az önkormányzatok, hogy így buktassák le a dohányosokat és még több bevételre tegyenek szert, ha nem tudja kifizetni a büntetést irány a börtön de börtönök meg tele emberek!!! lesz munkahely börtönt kell építeni.
2011. dec. 28. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

"Azt hallottam, hogy a tereket utcákat is fel kamerázzák"

Én úgy tudtam, hogy csak a zárt(!) közterületi helyeken lesz tilos a bagózás...

A budapesti tömegközlekedési megállókat leszámítva persze.

2011. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ahol nem lehetett rágyújtani, oda eddig sem jártam, legfeljebb több helyet húzok ki a listáról.

a vasúti megállók neccesek, mert ha egy-két órát a vonaton nem lehet rágyújtani, ÉS a megállóban sem mielőtt indulna, akkor csak a wc marad, az meg büdös. de ez van.

2011. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nekünk a m.helyen jan 2-tól betiltják a dohányzást.


még azt az 5- 10 percet is sajnálják az emberektől

2011. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez elég önző gondolkodás. Azokat védik meg, akik eddig önszántukon kívül passzív dohányzást folytattak. Ez még egy nagyon enyhe törvény... Bulgáriában 2012 júniusától minden közterületen betiltják a dohányzást.
2011. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Horváth Kristóf válasza:

emberek, ez csupán a kormány "zsebpénz" növelésére van kitalálva, már nem tudnak mit kitalálni...

1.drágább a cigi

2.drágább nekik/nekünk a gyógyszer

3.kevesebb helyen lehet majd kapni

4.elkapnak , fizess

5.innentől lesz az, h aki nekem szól, úgy széjjel baxom a fejét, mert én mindig odébbállok min 3méterrel az emberektől ha cigizek,letojom ha nem lesz ülőhely.

2012. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerinted 3 méterre már nem megy el a cigifüst?
2012. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!