Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki ismer jó erős szivart ami...

Ki ismer jó erős szivart ami jó sokáig tart és közepes az ára?

Figyelt kérdés
Most, hogy drágul a cigi átakarok térni a szivarra mert ha megyek dolgozni napi 12-14 órát úgysem bírom ki nélküle de így elrántok egyet reggel és hátha kitart estig.

2011. dec. 30. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az az elrántasz egyet reggel az egy jó szivarnál majdnem, egy, de mondhatjuk hogy kb. másfél óráig is eltarthat. Plusz nem is olyan olcsó. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem vagy kezdjél el tölteni (ha meg nem tartod gustustalannak akkor dekkelhetsz is) vagy pedig szívjál sláger szivarkát, esetleg valami közepes cigi, és napi max 4-5 szál. Az még nem is olyan vészes. Egyébként most mit szívsz? Nem te tetted fel a kék Vice Royos kérdést?
2011. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy hülyeség.. mármint az elméleted.

Akkor inkább vegyél dohányt és és gyúrj magadnak cigit. Azzal sokat lehet spórolni.

2011. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én tettem fel megmondom őszintén én egy 59 éves férfi vagyok sajnos erős dohányos napi 3-4 doboz de ezt már jövőre nem fogom bírni pénzel sokat dolgozom és már a munkaadó szólt előre, hogy januártól semmi cigi most akkor mit tegyek? le szokni nem bírok 6 éves koromtól szívom tiszta égő de ez van akkor nem tudom:
2011. dec. 30. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig mindenki le tud szokni, ez csak akart kérdése, meg fejben dől el, úgy mondom ezt hogy én is dohányzom. Nem tudom mit szívsz, gondolom valami szar munkásat, vagy barna szofit, de ha te magad is le akarsz szokni akkor le is fogsz. Egyébként az elméleted már a második napon megbukna.
2012. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébknt nem osztani akarlak, mert én is szívom ám számlálatlanul, és nem tudom hogy jövőre mégis mi a frászt fogok így csinálni. Neked a leszokás tuti nem buli? És esetleg egy nagyon olcsó elektromos cigaretta? Az ázsóiában már kapsz 2300 ért 10 db patronnal, nem is annyira rossz.
2012. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként meg azt mindenhol szíbhatod.
2012. jan. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!