Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizsgaidőszakban le lehet...

Vizsgaidőszakban le lehet szokni a cigiről vagy inkább próbáljam egy nyugisabb időszakban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Én napi 3 dobozról a vizsgaidöszak közepén szoktam le egyik napról a másikra, mert hirtelen elegem lett abból, hogy büzlök, függö vagyok és sok pénzt elégetek. Ha a fejedben megszületik az elhatározás, akkor sikerül, másként nem.

Nekem sikerült.

2012. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egyébként megvárnám a vizsgaidőszak végét. Nekem decemberben voltak vizsgáim, már idegesített engem is hogy sokat cigizek, de nem akartam hogy az esetleges elvonási tünetek vizsga közben rámtörjenek :D
2012. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Első válaszoló, amit írtál az vagy kamu vagy pedig nem is voltál rászokva. Hogyha napi 3 dobozt szívsz rendszeresen képtelenség eggyik napról a másikra leszokni. A dohányzásról való leszokás nap csak azzal jár hogy kísértésbe esek tőle, hanem irgalmatlan hasi körcsökkel is, de a fejfájás sem ritka.
2012. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma 12:05-ös Az elsö válaszoló vagyok, és nem azt mondtam a válaszomban, hogy észre sem vettem, hogy hiányzik a cigi, hanem azt, hogy azóta nem gyújtottam rá. A leszokás csak elhatározás kérdése, és akkor a kellemetlen kiséröjelenségeket is el lehet viselni.
2012. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy megkapom érte a leoltást, mert sokan így gondolkodnak róla, de lehet megér egy próbát az elektromos cigi, nem a 3000 forintos piaci forma, már egész olcsón lehet rendelni egy-egy webshopból. Például egy tölthető és szívható jó teljesítményű akksi 5000 forint, kb. 4 patron (4x750 ft), plusz a folyadék 20 ml az kb. 2x650 (a legjobb ízű és legolcsóbbal számolva). Ez az elején sok csak, ha le akarsz szokni vele, szerintem bőven menni fog és nem kell kijárni dohányzóhelyekre, mert szagtalan és bárhol szívhatod

2012. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szeretnél az e-cigihez tanácsot kapni, akkor írj nyugodtan privátot és segítek. :) (nem vagyok kereskedő, szimpla felhasználó)
2012. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha eddig nem volt fontos,ráér még pár hétig :) max a mennyiséget csökkentsd a költségek miatt!
2012. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!