Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha veszek egy doboz Lucky...

Ha veszek egy doboz Lucky Strikeot, vagy Camelt, és letépem róla a szűrőt, akkor az olyan mintha original lucky strikeot szívnék, meg Camelt? Ki akarom próbálni, mert a marlboroval már próbáltam, de nem olyan jó úgy.

Figyelt kérdés
Ja, és még valami: Mennyi most a Camel, és mennyi a Lucky Strike? lassan 1 hónapja vettem utoljára Camelt, de akkor még 650 volt.
2012. jan. 4. 19:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és még az lenne a kérdésem hogy mi a különbség a marlboro medium red, meg a sima között? A medium kb. olyan mint a mi itthoni piros marlboronk?
2012. jan. 4. 20:07
 2/8 anonim ***** válasza:
A szűrős cigik nem arra vannak kitalálva, hogy szűrő nélkül szívd. Szűrő nélkül az összes szar.
2012. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha, köszi.
2012. jan. 5. 12:43
 4/8 anonim válasza:
Luckyt már régen nem vettem, azt nem tudom mennyibe kerül. De a Camel még mindig 650.
2012. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha, köszi, Winstonról tudtok valamit?
2012. jan. 5. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Lucky most 680. Winstonról nem tudok, olyat még nem is láttam itthon. Ha mindenképp szűrő nélkülit szeretnél vegyél egy csomag retro Kossuth cigit:D Tudtommal nincs rajta szűrő, viszont nem mindenhol lehet kapni.
2012. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy még egészségtelenebb.
2012. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: azt tudom de nagyon nem érdekel.
2012. jan. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!