Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigi a Helikon? Milyen...

Milyen cigi a Helikon? Milyen színek vannak belőle és mennyibe kerülnek mostanság?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már évek óta nem találkoztam vele. A Multifilter olcsóbb párja volt annakidején.
2012. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Árulják még azt egyáltalán? A szüleim szívtak Helikont sokáig, de amikor már nem Light meg Extra Light meg ilyen elnevezések voltak, akkor azt hiszem, össze is lett kicsit kutyulva a dolog. Arra emlékszem, hogy amikor már színek szerint volt jelölve, talán a zafírkéket vették, ennél ha jól tudom, még két erősebb van. De tényleg nem tudom, hogy egyáltalán árulják-e még bárhol.


Hogy ízre milyen... hát én nem szerettem sose. Én a Sopianae-hez szoktam, meg a Viceroy-hoz, na a Helikon nem ilyen. Nem azt mondom, hogy rossz, de másmilyen.

2012. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Érdekes :)

2012. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kék tuti van még, múltkor találtam a kocsiban egy háromnegyed dobozzal,valaki benthagyta. Ízre kicsit az arany Marbihoz hasonlít,nem rossz, mondjuk én Pall Mall párti vagyok.
2012. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én még talán egy hónapja vettem Helikon cigarettadohányt. Életemben nem láttam, de olcsó volt, 70 szálra 500 Ft, úgyhogy megvettem. Kellemeset csalódtam, mézes ízt éreztem, tömni is könnyű volt. Azt, hogy ma mennyibe kerülhet, 600-at még nem érhette el. Ajánlom, ha találkozol vele.
2012. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Apám türkizkék helikon-t szív, az most 610 ft.
2012. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!