Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nincs füstje az elektrom...

Miért nincs füstje az elektromos cigarettámnak?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy elektromos cigarettát és egyszer csak nem volt füstje. Kicseréltem a patront, de még most sincs. Mi lehet a baj?
2012. jan. 15. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyiért vetted? és milyen fajta?
2012. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
JOYCARE és 9000 Ft-ért
2012. jan. 15. 11:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Annak pedig legalább 1 hónapig kellene működnie.
2012. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaja :D

amúgy ha ennyiért vetted, biztos hogy van rá valamennyi garancia. Vidd vissza, és kérdezd meg, hogy mit csináltál rosszul

vagy nem lehet hogy rosszul szívod? Én mikor próbáltam egy ilyet, erősen beleszívtam, és nem jött semmi, aztán mikor gyengén és lassabban, csak hosszabb ideig szívtam, akkor jött belőle

2012. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémbe nem elég patront cserélni, van hozzá ilyen folyadék, abból kell bele csöpögtetni,
2012. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cica8918 válasza:
Az enyém sem jó tegnap kaptam meg és redeltetés szerűen használtam!Kiderült h nem jó a porlasztója!!!!
2012. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!