Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha cigizek, utána kb 6 órával...

Ha cigizek, utána kb 6 órával lehet még érezni, hogy elszívtam 1-2 szálat? Miket csináljak, hogy ne vegyék észre, hogy cigiztem, ne legyen büdös tőle a szám, a ruhám?

Figyelt kérdés

Azt mondják, ha cigizés közben rágózunk, akkor az beszívja magába a füstöt, és utána nem érezni, ez igaz? És az, hogy ha nem tüdőzöd le, akkor nem érződik olyan erősen?

Amúgy elég gyenge cigiről van szó, pink LD.


2012. jan. 15. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

Ne cigizzél, és akkor egy csapásra megszűnik minden problémád.

Vannak leszokást segítő tapaszok és rágók.

2012. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
0%
Viseld a következményeit! Ennyi!
2012. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy nem is te cigiztél, hanem be voltál zárva egy szobába, sok nikotinistával, és azért van olyan rohadtul cigiszagod.
2012. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Légyszives, a kérdésre is válaszoljatok, ne csak az észt osszátok.
2012. jan. 15. 20:58
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
aki bagózik, annak a haján is lehet érezni elég rendesen, ez ellen nem igazán tehetsz semmit.
2012. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%

A cigaretta mindenhogy büdös. Ha nem fújod a sáladba, nyakadba, a ruhádra stb. akkor valamennyire meg lehet úszni, hogy átható cigarettaszagod legyen. De teljesen nem lehet!

Igen, érezhető órákkal később is. Főleg a kezeden (az ujjaid hegyén).

Viszont tapasztalat, hogy pl. a Domingo vaníliás dohányt nem szívta be úgy a bőröm, bezzeg a sötétkéket nagyon.. szóval dohánytól is függ.

2012. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

a rózsaszín cigi tök hamar elillan


kék pall mallt szívok 2 éve és eddig senki nem mondta,h cigiszagom lenne pedig napi 1 doboz átlag lemegy és nem gyakran rágozom meg semmi. Amúgy "trukkje",hogy ne legyen cigi szagod 1. moss kezet dohányzás után 2. szabad téren szívd (pl szórakozó helyen gázos mert onnan énis kiba büdössen szoktam hazajönni, de ha kint szívod, udvaron,utcán, teraszon ablakból akkor jobb a helyzet.)

3. ne fújd magadra a füstöt


rem segítettem

18/L

2012. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
18/l lány vagyok.. Ha nem tüdőzöd le mi értelme?
2012. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ezek már sokkal hasznosabbak, főleg 18/L segített legtöbbet, már ezzel a mondattal "a rózsaszín cigi tök hamar elillan " nagyon megnyugtattál!! :)

Tudom, hogy semmi értelme, ha nem tüdőzöm le, de tényleg nem szeretném, ha cigiszagú lenne a leheletem, mert még puszit kell adnom valakinek, aki utálja a dohányzást. És nem szeretném órákon át hallgatni, hogy milyen káros a cigizés.

2012. jan. 15. 23:25
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

ha nem tüdőzöd le akkor ugyan annyira lesz olyan a leheleted mint ha letüdőznéd. szóval ha nem tüdözöd le mi értelme? csak menőzésből szívod?

18/L

2012. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!